Lietotājvārds
Parole
Skolotajs ir daba 27.03.2019. 19:01:04
Loti labs tālrunis palidzibai.
astoņkājis 19.03.2019. 23:13:49
Man gribas zināt, kādu konkrētu palīdzību tad sniegs???Kāds paraudās, kāds paklausīsies...Visa palīdzība! Neviens palīgā neskries un neko nerisinās! Bezjēdzīga iestāde!
Jaja melo es visu zinu
Ļoti laba iespēja bērniem, kuri negrib atzīties vecākiem, ka vienaudži viņus pazemo. Ļoti labi! Arī skolotāji ne vienmēr visu var pamanīt... Lieliska akcija.
A kur tālrunis, pa kuru var zvanīt SKOLOTĀJI???Mobings nepārtraukts-no audzēkņu, skolas vadības un valdības puses! Ko vērtas vien visas jaunās un bezjēdzīgās reformas un BEZMAKSAS ieviešana dzīvē, kā arī visi papildus neapmaksātie darba pienākumi!
Precizējums > Kurrts 19.03.2019. 10:11:13
Nu, vispār jau jēdziens "mobings" apzīmē psiholoģisku vardarbību starp VIENAUDŽIEM , SKOLASBIEDRIEM, KOLĒĢIEM, tātad starp personām ar vienādu sociālo statusu. Ja spiedienu izdara persona, kas pēc sociālā statusa ieņem augstāku pakāpi, tad to sauc citādi.
Jā, darba būs daudz šim dienestam: sūdzēšanās, ka vecāki liek iznest atkritumu maisu, ka učene uzēdusies un liek mācīties un uz skolu iet...Lai veicas labajām fejām visus šādas varmācības skarots bērniņus mierināt un ļaunos vecākus un skolotājus pie vietas nolikt! ;-)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.