Lietotājvārds
Parole
Avīze lielajai mammai 20.03.2019. 09:27:52
Varbūt pedagogs lasija IZM avīzi un gatavojās stundām...Lielākā daļa skolotāju jau tiešām Latvijā ir supermeņi, supersievietes, betmeņi uttt...Jo lai strādātu skolās mūsu skolās ne jau pat Lietuvas un Igaunijas un es nerunāju par Skandināvu (darba apjoms mums lielāks nekā viņiem.() Tiešām katru gadu pa vairākām prēmijām un zelta medeļu katru semestri.Diemžēl nepaveicās ar tiem kuri lemj algas palielinājumu viņiem...
to lielā mamma 20.03.2019. 08:52:09
Interesanti, kā var lasīt avīzi, kad ir stunda jāvada, pa kuru laiku? Aizejiet uz skolu, pasēdiet stundā un nerakstiet te muļķības!
Lielā mamma 19.03.2019. 20:55:46
Kārtīgiem, sakarīgiem, mūsdienīgiem skolotājiem vajag pielikt algai, bet tiem, kuri tikai atsēž savas stundas, lasa avīzi, vai skatās jaunākās ziņas darba laikā utt... Neko nevajag! Lai sāk domāt, vai izvēlēta pareizā profesija!!!
to absolūta bezjēdzība 19.03.2019. 18:34:13
Kur tad ir tie 800?
Kad beidzot pie mums?? --> Atrodiet youtubē - France bans mobile phones from schools - not just classrooms but campus. Varbūt tad skolēniem atradīsies laiks cieņai pret skolotājiem...
absolūta bezjēdzība 19.03.2019. 15:28:48
taisīt piketu vai pat streiku (nepilnīgu, ar padziedāšanu) šobrīd, kad skolotājiem netiek maksāts par daudzajām stundām, ko viņi strādā pēc darbalaika un tāpēc, lai pie 2/3 Latvijas vidējās algas viņi saņemtu klāt dažus grašus - BEZJĒDZĪBA, UZ KURU SKOLOTĀJI NEPARAKSTĀS! Ja alga netiek celta vismaz līdz valsts vidējai algai ar koeficientu1.5 un iespēju to katru gadu mainīt atkarībā no valsts vidējās algas maiņas, tad pasākumam NAV JĒGAS! Vanaga, neviens normāls skolotājs neatbalstīs tagadējās PAZEMOJOŠĀS PRASĪBAS, KURAS IZVIRZA PATI ARODBIEDRĪBA!!! Vanaga, kāpēc tava alga ir 2,5 tūkstoši, nevis 800 kā skolotājiem skolās?
Šodien bija stundu gara diskusija "Krustpunktā", samērā lōģiska, ir vērts ieklausīties lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-diskusija-kur-nemt-naudu-skolotaju-algu-pielikumam.a115926/
Priedei no Nožēlojamie. 19.03.2019. 13:34:34
Pilnīgi piekrītu Priedei.Tā vietā,lai samazinātu IZM birokrātu armiju.Vispār , kāds ir skaitijis cik viņu vispār tur ir.Mūsu stāvoklis tiešām ir vienkārši apkaunojošs jebkuram pasaules pedagogam.Un vēl prasa reformas.Pie mums vārds reforma IZM nozarē nozīmē mazāk naudas skolotājam un vairāk darba.
Igaunijā un Lietuvā ar valodām viss kārtībā, pie mums ļoti bēdīgi.
Latvijā slodze 30 stundas-samaksa 710 eiro, Igaunijā 24 stundas- 1250 eiro, Lietuvā 36 stundas- 1110 eiro.
Nē, alga ir par 30 stundām, kurās kontaktstundas var būt dažādā daudzumā. Nekur nav teikts, ka 30 ir kontaktstundas.
> Binga, visā valstī likme ir 30 kontaktstundas nedēļā, ne mazāk. Interesanti, gribētos zināt, kurā skolā ir 21+9?
Vienā pamatskolā pamatalga ir 720 eiro, otrā 860 eiro. Vienā maksā tikai par kontaktstundām, citā 21 + 9. Vai un kā skolotājs to var ietekmēt?
Pirmais komentārs nav saprotams - ne jēga, ne saikne ar rakstu. Derīgi uzzināt, cik reizes atgādināts, kas ir pienākums - izpildīt solīto un pienākumu tiem, kam tas saistošs. Jāsāk domāt - ko esam ievēlējuši? Bijušos nesekmīgos, kas tā arī skolā nepaspēja saprast, ka ar tukšu runāšanu vēl par maz?
Mūsu skolā vecāki vienmēr ir gaidīti. Tikai žēl, ka uz Vecāku dienām nāk tie vecāki, kuru bērni mācās labi, bet pārējiem laikam ir vienalga.
Tas jau labi!Un tomēr... Kamēr vecāki būs "skolai nepiederošas personas"un saņems admin.sodus par skolas vadības traucēšanu Vecāku dienā,nav vajadzīgs skolmeistaru labā ko darīt!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.