Lietotājvārds
Parole
Neizlasīju visu rakstu, jo var jau saprast kāda ir problēma. "Fiziskā pārslodze". Labs joks. No kā depresija? Pārāk daudz vingrini pirkstus pie ekrāna. Telefona......................... >:D
Uz skolu gan lielāko daļu mīļie vecāki atved līdz pašam slieksnim. Labi, ka neuzbrauc līdz 2.vai 3.stāvam! Tad vajag Sporto visa klase utml.,lai būtu fiziskas aktivitātes. Mobilo spaidīšana "vingrina" pirkstus.
dab on em haiters 28.03.2019. 19:32:41
Es visu neizlasiju bet cik saprotu ka, fiziska noguruma dēļ( parastam skolniekam KURŠ NEIET UZ CITIEM SPORTA PULCIŅIEM ir 3 vai 5 sporta stundas nedēlā) bērni paliek depresīvi. Un atrisinājums ir iet uz vieglatlētiku vai kko tādu? pareiza atbilde: jaēd pareizāk, vairāk sportot, mazāk skolas prezentācijas, darbi un tādi tūdaļi tādaļi, jo no tā galva sajūk ( es nevaru atcerēties kādi parādi, un darbi man jādara(jaēd biezpiens))
Piekrītu Mammai. Ja ir projekts 'Sporto visa klase", sports KATRU DIENU un ne vienreiz uz pilnu jaudu! Sporta skolotājiem vajag rezultātus. Slimības lapu tam, kas netiek līdzi sacensībās. Tad vēl papildus sporto sporta skolā. Tad vēl sporto citu klašu vietā, jo šie redz, labāk sagatavoti. Skolai vajag vietas. Sports skolotājiem aplausi. Vadība ir par. Stundās reāli lielākā daļa vairs nevar īsti izsekot līdzi. Kas no pārguruma grib gulēt uz galdiem, kas atkal sēž nekustīgi un nereaģē vairs ne uz ko, kam parādās pārlieka hiperaktivitāte (mobilais telefons visos starpbrīžos piepalīdz šo procesu aktivizēt)
Nogurums pēc neizgulēšanās ir atkarības sekas no viediericēm .
Līva J. 4.c 28.03.2019. 17:42:44
Tev "pārmocītie" ir pilnīga taisnība.☺
Sēdiet rāmi, uzmanīgi klausieties un visu iegaumējiet...
Šajā rakstā uzsvars vairāk tiek likts uz fizisko pārslodzi, bet bērnam arī emocionālā pārslodze dara to pašu - kas par daudz, tas par skādi. Un par šo teikumu - Bērniem no 5 līdz 17 gadu vecumam katru dienu vismaz stundu ir jānodarbojas ar dažādām fiziskām aktivitātēm - varētu plaši padiskutēt. Ļoti daudzi bērni dodas kājām gan uz skolu, gan no skolas. Tā arī ir fiziska aktivitāte.
Piekrītu, ka aktīvajiem ir par daudz un mazaktīvajiem par maz. Ja bērns trenējas sporta skolā, dejo un ja vēl ir klasē, kas piedalās "Sporto visa klase" projektā, tad bērnam ir reāla fiziskā pārslodze. Jo šādi bērni arī brīvajā laikā neprot sēdēt dīvānā, bet gan iet tusēt ar draugiem ārā - braukā ar ričukiem, skrituļdēļiem un visādi citādi fiziski izpildās. Zinu klases no "Sporto visa klase" projekta, kur puse bērnu papildus 3 nodarbības nemaz neapmeklē. Jāizvērtē kara bērna slodze individuāli un tas jādara kopā vecākam ar ģimenes ārstu. Piekrītu par slikto ventilāciju skolās - ja neliela izmēra telpā tiek sabāzti 30 bērni, tad pēc 5 minūtēm jau elpot nav ko.
skolās derētu labas ventilācijas sistēmas, vecās vienkārši nestrādā. gaisu kaut ar nazi griez, un ja vēl klase saules pusē - vāks! :)
pārmocītie 28.03.2019. 07:08:48
Labāk būtu uztraukušies, ka kustību ir par maz.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.