Lietotājvārds
Parole
Atbilde: punktam, kurš pat neprot segvārdu izdomāt 30.03.2019. 14:07:48 02.04.2019. 21:55:40
Ja tik ļoti interesē, tad esmu mamma ar pedagoga izglītību un darba pieredzi gan skolā, gan darbā ar bērniem invalīdiem. Miljonus nepelnu, bet vienalga piekrītu ministrei.
nekas tur nebūs! Šī valdība dzīvo pēc principa "suņi rej, bet karavāna iet tālāk". Sacenšas ar Petraviču nelietībā!
Nozares ministram ir jābūt, kā saka, "stāv un krīt" par savējiem. Bet mūsu ministre izturas tā, it kā mēs viņai kaut ko parādā būtu... Bēdīgi... Un streikam septembrī nav jēgas!!! Skolās vēl tikai sācies "trakais vāveres ritenis" ar kontroldarbiem un mājas darbu labošanu. Mēs bērnudārzos gan varētu streikot uz urrrāāā… Ja skolēni no zināma vecuma var palikt vieni mājās, ko darīs pirmsskolnieku vecāki? Mums pirmsskolas skolotājiem gan būtu ko teikt!!!! Tagad daudzviet skaitās nepilna slodze, lai nav tik daudz jāmaksā... Saņemam savus 630 uz papīra... kad noņem nodokļus vispār ir "super"... Un kāpēc mums slodze ir 40 stundas nedēļā??? To neviens nevar atbildēt!!! Uh… tik daudz sakrājies vēl ko teikt...
Šadurska pazemojumus un stulbumu cietām. Tagad atkal cietīsim? Kundze neatbilst ieņemamajam amatam un cik var noprast, šī nozare viņai dziļi starp kājām - demisija.
arī skolotāja 01.04.2019. 17:50:13
Jā žēl, ka ministre nesaprot, ka kļūdījusies. Varētu jau viņai tad piedot: Man šķiet tā ir tāda personības deformācija tiem, kas strādā par skolotājiem vai pasniedzējiem (vismaz līdzšinējā sistēmā). Viņiem jābūt ļoti pašpārliecinātiem, lai varētu vadīt klasi, auditoriju. Pie tam skolotāji, iedziļinoties bērnu domāšanā, arī paši kļūst nedaudz par bērniem. Tas ir normāli. Es gaidīju, ka ministre atvainosies...
Ja kēkša var vadīt valsti, tad Šuplinska IZM
Ko nu! Inteliģences līmenis ir tāds, kā ir.Bet par skolotāju nedisciplinētību...Kurš vēl tik pacietīgi pilda visus absurdos rīkojumus, savas dusmas sevī paturēdams?
par Ilgām un ne tikai 31.03.2019. 19:20:46
Atkal parādās latviešu daba - uzkakāt visām Ilgām. Par Ilgām gan nepiekrītu! Jūs jau vispārināt kā ministre! Ja ministre būtu cilvēks savā vietā un pedagogu pusē, lai viņa ir kaut bez matiem un vainadziņu galvā! Ministres matu sakārtojums droši vien netieši liecina IZM un sistēmas "sakārtotību" un kaklarota - greznošanās ar to, kas izglītībā ar neskaitāmām reformām ikgadēji tiek grauts.
Nav jēgas meklēt pēdējo desmit gadu labos ministrus - algu uz pusi skolotājiem samazināja pirms desmit gadiem. Joprojām nav atgriezuši, kaut sev valdība sen jau algu paaugstinājusi un ierēdņu armija sakuplojusi proporcionāli skolēnu samazinājumam. Bet algu problēma ir skolotāju neizpildītais mājas darbs? Visai nekaunīgi.
Jautājums pedagogiem Atbildei. 31.03.2019. 16:03:34
Es uzdevu jautājumu par pēdējiem 10 gadiem (2009.-2019.). Kuram vajag atgādināt, kad strādāja Jūsu nosauktie? Tas bija krietni agrāk.
>Atbilde jautājumam 31.03.2019. 13:39:08 31.03.2019. 16:00:16
Tad minētie cilvēki tagad derētu? Jūs par viņiem varat teikt tikai pozitīvu?
Oficiālajai līderei, kura uzstājas publikas priekša bija tiiiiik diktatoriska žestu valoda....:( Plus nespēja adekvāti reaģēt uz publikas sašutuma izpausmēm. Bet tur sēdēja dzīvi cilvēki nevis kartona lelles! Šī bija ministres absolūta izgāšanās. Diežēl tā nebija tikai neprasme publiski uzstāties, tā bija necieņa pēc pārliecības. Tv diskusiju raidījumā viņa to atkārtoja jau bezemociju atmosfērā. Kad varēja izmantot situāciju un atvainoties.
Vispārināt nevajadzēja. Tā bija kļūda.
Atbilde jautājumam 31.03.2019. 13:39:08
Piebalgs. Greiškalns.
Skatos 5.aprili ministre un 2 deputāti aicina Rogovkā uz tikšanos ...dīvaini... ApKakaaaajaaat...un nu -tikšanās...cerat,ka savējie sapratīs un piedos?Cik naivi... Savu esat jau pateikusi. Jaa, vai Jurašs būs īstais uz tikšanos vai kartona puika? Eh, jūs, tā saucamie tautas kalpi!!!
Ir skolotāji nedisciplinēti. Ja būtu disciplinēti, sen būtu reālu streiku sarīkojuši un vienojušies strādāt tik stundas, cik maksā, izietu ielās un pieprasītu to, ko disciplinētās varas lēmumu dēļ gadiem nav saņēmuši.
Piekrītu Anitas teiktajam! Viss tiek pasniegts no operas:" Vainīgi visi, tikai ne viņas dēliņš!" Neapmierinātība ar visu un visiem-tā ir šīs sievietes būtība! Ministrei ir jāceļ skolotāju prestižs, nevis jāpazemo tos. Bet ko var gaidīt no cilvēka, kurš neprot meklēt kompromisu, neprot uzklausīt un saprast!!!
Jautājums pedagogiem. 31.03.2019. 13:01:30
Nosauciet kaut tikai VIENU izglītības ministru pēdējo 10 gadu laikā. kurš jums ir šķitis adekvāts un pieņemams! Vai tāds, varbūt, vēl nav piedzimis?
Meitene no Dagdas pagasta dziļajiem laukiem, kura nespēj pat savu dēlu audzināt pienācīgi un neieredz skolotājus, ir kļuvusi par IZM ministri. Kurš tādu monstru izvirzīja par ministri??? Viņai ir tikai divi viedokļi-mans un nepareizais!!! Mēs brīnāmies par mūsu izglītības sistēmu! Nav ko brīnīties!!! Kamēr tādi briesmoņi būs pie varas, nekas nemainīsies izglītības sistēmā, viss būs vēl sliktāk!!!
Visas vārda - ILGA- nesējas ir šerpas, iedomīgas, asas! Šī- nav izņēmums... Nu ko...peedeeja cieņas pile ir zaudēta, ILGA!!! P.s....bet tā kaklarota...tā mūžīgā kaklarota...un mati...tie mati....
Ministre ir tipiska Bordāna kompānijas bezsmadzeņu blējēja, ko tur piebilst.
ari skolotaja 30.03.2019. 16:51:37
īsti nav sarotams,kāpēc jāatvainojās,jo tiešām cilvēks knapi pasaka divus teikumus,visi sāk rūkt! Varbūt nedaudz par šerpu pateikts,bet neieicietīgi mēs esam!!!!
punktam, kurš pat neprot segvārdu izdomāt 30.03.2019. 14:07:48
Izklausieties pēc viena no tiem neskaitāmajiem ''galmam pietuvinātajiem''lektoriem, kuri pelna 10reiz vairāk ar savām trulajām lekcijām par parastu ierindas skolotāju, pasniedzot vispārzināmas patiesības, ka nez kādu debesu atklāsmi:) Tādu parazītu ceļo pa Latviju desmitiem-bet galvenais tak ir ķeksītis papīrā un apziņa, ka dari ko šausmīgi svarīgu! Tad ziniet, tās ''svētās govis'' to visu ir atēdušās pārpārēm! Ja nespēj dot ko derīgu, kāda no tukšmuldēšanas jēga? Tik vien kā stundu skaits uz papīra...Kāda vēl cieņa? Es savu cieņu pelnu, gadu desmitiem ieejot klasē un godīgi strādājot, nevis braukājot apkārt un bārstot tukšas frāzes!
Pilnīgi piekrītu ministres izteikumiem par pedagogiem. Nācies par to pārliecināties ne vienu reizi vien. Un nevajag uzskatīt, ka skolotāji ir "svētās govis", kuras neviens nedrīkst aizskart. Apnicis!
Optimizācija 30.03.2019. 08:55:56
Varbūt varētu veikt arī izglītības ierēdniecības optimizāciju? Kāpēc nekad nepublicē, cik mums ir izglītības jomā ierēdņu entajās inspekcijās, kontrolēs, pārvaldēs, komisijās, nodaļās, departamentos...- uz 1 skolēnu? Varētu optimizēt un ietaupīt diezgan daudz vasts naudas!
Mūsu valsts neatkarība ir simbolu līmenī. Latviju vada cilvēki, kuri bez ierunām pakļaujas Eiropas Savienības un ASV diktātam, par to gūstot personīgu labumu. Tauta cieš. Visās dzīves jomās ir haoss un lejupslīde
kā tad tevi sauc ministre ??? 29.03.2019. 23:32:38
Nē, mēs nēesam publika! Un beidziet mūs- skolotājus zaimot publiski!!! Nožēlojāmi zems kultūras līmenis jaunajai ministrei................... a skaitās ka ir grāds! Bezkaunīgi ciniski pazemojumi! Par ko tādi apvainojumi??? Vēl mācam skolās par grašiem! ! ! Lai mēģina pati iemācīt matemātiku / latviešu valodu klasēs ar 30 bērniem, pa 7/8 stundām dienā + labot rakstu darbus/ kontrdarbus!
Jo tizlāks izglītības ministrs, jo sliktāks pedagogu tēls. Šadurski brauc mājā!!!!
Atvainošanās nevis jālūdz, bet jāpieprasa! Citādi būs jāpieprasa ministres demisija, jo skolotāju nozākāšana ir izglītības nozares prestiža graušana.
Aizplīvurotām, miglainām acīm lidos perēt uz uz Briseli kā Sha..dur..s..kis...kis
...kurš aizlido un neatgriežas, jo cosi fan tutte
Varbūt labāk teikt, kārtējais gājputns
Pareizi, piekrītu kolēģiem. Teiktu, saprotu jūsu satraukumu, sašutumu, u.tml. Bet... tā un šitā. Nekā! Sanāk, ka nesaprot gan, kā mēs jūtamies!! Augstskolu docētājiem lielākai daļai algas ir daudz lielākas. Skolēnu vietā studenti. Kāda sabiedrība, tādi skolēni. Kādi bērnudārznieki, tādi skolēni. Kādi skolēni, tādi studenti. Kādi studenti, tādi strādnieki. Bet....pedagogu rindas nepapildinās! Droši vien darām pārāk daudz to, ko nevajadzētu darīt par šādu samaksu. Tāpēc pelnījuši ministri, kas kā putns no augšas...
Strādāju skolā jau 25 gadus. Mīlu savu darbu, skolēnus, viņi mani... Esmu pārdzīvojusi dažādus laikus, ministrus, bet tik brutāli vēl neviens mani... Par ko man ir mājasdarbs? Par to, ka esmu darījusi savu darbu ar sirdi un pārliecību, ka mani skolēni būs sagatavoti, gudri, radoši utt. Vai tik nav otrādāk - mājasdarbs ir kādam un kādiem! Ok, sistēma jāsakārto, bet ne jau skolotājam. Man jāsakārto, lai skolēns būtu zinošs. Vai tad ne tā?
kolēģe vardīte 29.03.2019. 21:04:13
Mēs teica cars Nikolajs II
atkal diēzs no Latgales 29.03.2019. 20:58:50
IZM un pašai ministrei ir jāceļ pedagogu prestižs sabiedības acīs nevis jāgrauj. Kai sauksi, tai atskanies!
Domāju, ministrei jādomā par katru savu izteikto vārdu saviem (atļaušos teikt) pavalstniekiem . Skolotāji ir emocionāli cilvēki. Cik var solīt, gaidīt? Neiet runa par skolēnu uzvedību stundās. Kāds te sakars ar to : interesantas, neinteresantas stundas! Vai man jāstāv uz galvas, lai būtu interesanti!! Ir lietas, kuras jāzina. Sēdi un klausies! Neinteresē, tad ļauj klausīties tiem, kam interesē vai tiem, kas saprot, ka tas ir/būs svarīgi/jāzina! Pedagogi nepārtrauktā spriedzē un vēl mi nistre publiski"uzkakā".
arī Priede 29.03.2019. 20:07:33
Nesaprotu, par ko te būtu jāapvainojas. Ja mēs neprotam uzvesties kursos vai semināros, ar kādām tiesībām drīkstam prasīt no skolēniem adekvātu uzvedību stundās? Neinteresanti kursi? Varbūt skolēna acīs trigonometrija ir simts reizes neinteresantāka. Tad kāpēc lai viņi "nesēdētu"telefonā vai neēstu vafeles stundas laikā? Un cienījamajai arodbiedrībai ar būtu jāatvainojas skolotājiem par neizdevušos balonu akciju. Piegružojot apkārtējo vidi, mēs sabiedrības acīs savu prestižu neuzcelsim.
Nevajag atvainoties, vajag atkāpties. Un kamēr meklēs citu darbu, lai aizbrauc uz Londonu un paklausās kā uzvedas (runā, žestikulē, ceļas kājās) parlamenta deputāti. Varbūt tad sapratīs, kas ir demokrātija un kas ir apslēpta diktatūra.
> piecgadīgais 29.03.2019. 17:27:35
Esmu bijusi galda abās pusēs - gan kā lektore, gan kā klausītāja. Un neesmu no uzvedīgajām jau kopš skolas laikiem... Un tomēr! Ir 2 nianses. Ja kursi ir interesanti, saistoši, visi uzvedīsies labi. Bet dažreiz arī interesantos kursos uzvedība pieklibo, jo skolotājs ir pārguris no n+k kursiem. Pēc likuma skaitās 36 h 3 gados, bet tad pēkšņi vēl papildus 36 stundām interesantiem kursiem priekšmetā prasa bērnu tiesības, pirmo palīdzību, klases vadību, kompetences pamatskolai, kompetences vidusskolai. Tie kursi jau 90 stundas, bet sūta vēl. Un tu nostrādā 8 kontakstundas un tad nesies 4 h uz kursiem. Un neesi spējīgs uzvesties... Bet paslavēšu - bija ļoti interesanti D.Lapiņas kursi audzinātājiem. Toties "kompetenču kursi" bija ķeksītis. Tas ir atkarīgs no lektora.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.