Lietotājvārds
Parole
Nu, skolotāji, nāciet ar savām idejām, veidojiet nākotni, aprobējiet, darbojieties :) Komersanti grib nopelnīt! Bet jums - misija un apziņa, ka esat nākotnes veidotāji !
Atkal stereotipi, turklāt no skolotājas. Bēdīgi. Patiesībā Rīgā ir diezgan daudz trūcīgu skolēnu, Labāk padomāt, kā pareizi organizēt ēdināšanu Jūsu skolā, lai nav jāizmet ēdiens, nevis jāskatās bērniem šķīvī un jādomā, ka tur slēpjas milzu līdzekļi mūsdienīgas tehnikas iegādei.
Vakar TV24 raidījumā Juglas vsk. direktore ieskicēja tieši šo domu - vai bija jēga par Rīgas domes līdzekļiem barot vidusskolēnus, un pat pamatskolēnus, no kuriem daudzi ēdienu iznieko, bet labāk būtu šī nauda izmantota tehnikas iegādei. Trūcīgos audzēkļus atbalsta sociālais dienests, un RĪgas skolās jau nu nav vairumā trūcīgu bērnu.
Nu, lūk, vēl viena influenceru kārta - komersanti! Izglītība komercijas ēnā, dzīve uz pasūtījuma - galvenais, ka tik samaksā. Diemžēl programmas kods neglābs no īstajām, nevis tehniskajām problēmām. Un starp citu izglītībā ir tik daudz privātuma, kas ir paredzēts EK regulā par privātumu, ka izveidot sakarīgus mācību līdzekļus būs ļoti grūti.
man ļoti patik e-klase 08.04.2019. 10:57:44
e-klase SUPER
Man ļoti patik e-klase
Kas tad nu? Skola 2030 pati vairs "nevelk"? Eiropas nauda jau izsīkusi, ka aicina uz pašdarbību?
Rīgā ir krietni savādāka situācija kā mazākās pašvaldībās, kur ir tikai dažas skolas, diemžēl ne tai labākā ziņā.
Kāpēcim no sk 03.04.2019. 07:09:11
Tā ir Rīgā! Man pazīstamiem novados arī visiem ir tehnika. Bez tam pasniedzēja (kaut vai sarkastisko) ieteikumu strādāt telefonos arī nevaram izmantot, jo wifi ir tikai atsevišķās vietās skolā (lai gan lattelekoms vilka), pamatā gaiteņos, nevis klasēs. Un, ja pieslēdzas vairāki cilvēki, tāpat uzkaras un ir ļoti lēns.
Kāpēc, sk? 02.04.2019. 22:03:17
Kāpēc Jūsu skolā ir šāda situācija? Kāpēc Jūsu pašvaldība neizvestē savas skolas materiāli tehniskajā bāzē? Strādāju šobrīd mazpilsētas skolā, bet mums tā situācija ir tīri apmierinoša! Ir projektori katrā klasē! Kopē cik gribi! Skolēni lieto mobilos tālruņus, lai varētu izmantot digitālos rīkus! Arī vidusskolā, kurā esmu mācījies, kur tagad ir ap 300 skolēniem, par projektoru nav jābrīnās, jācīnās! (pašvaldībā iedzīvotāju skaits virs 30 000, ir 3 vidusskolas); Nebiju iedomājies, ka šī vēl kādā Latvijas skolā būtu būtiska problēma
Pasniedzējs 02.04.2019. 21:15:23
Skolēni savos telefonos varēs fizikas laboratorijas darbus virtuālajās laboratorijās strādāt. Tas labi! IZM varēs ietaupīt uz ampērmetriem, voltmetriem, vadiem un citām ierīcām.
Vai vispirms nebūtu skolas jānodrošina ar mūsdienīgu tehniku šo līdzekļu izmantošanai? Kāda jēga izveidot "interaktīvu materiālu ar iespēju iesaistīties", ja vienīgā tehnika kabinetā ir lēns skolotāja dators, tāfele (parastā - zaļā krāsā) un krīts? Ja projektori ir tikai dažos kabinetos un kopēšanai ir stingri limiti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.