Lietotājvārds
Parole
ok, bet ko viņi lietoja? jūs jau tikai reportējiet ka vielas tika izmantotas, bet kādas nav pieminēts. es īsti neizprotu kā pilnīgi visas var vienkārši kvalificēt sliktas, ļaunas, degradējošas. kā kautkāds pārnests tabo no vienas paaudzes uz nākamo. es jau teikšu ka ir dažas vielas kuras ir nelegālas, bet neizraisa atkarību, kā arī neietekmē fizisko veselību, un ir pat labāk nekā alkohols un nikotīns. es at nerunāju par marihuānu. ir daudz labāki veidi kā pieredzēt to visu daudz drošāk. kapēc nevarētu dekriminalizēt (nevis legalizēt) šo to...?
Citāts: "par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu izsaka brīdinājumu..."
tāpat visi kaut ko stulbu dara:)
Kāda daļa ko kurš pīpē,dzer un šņauc ? Atbildēšu uzreizs uz jaut. no māmiņām '' Jo tas ir slikti '' u.t.t. Tak skataties pēc bērna. Vairāk pavadiet ar viņu laiku un nebūs jums tādu problēmu , un ja cilvēks to izdomāja darīt tad tā ir viņa dzīve viņš/a var darīt ko grib. Jūs takš netaisaties līdz savām beigām bērnam ''slaucīt dibenu''.
laba ideja-suni jau nepiemānīsi ,atšķirībā no cilvēka.profilaksei rīkot šādus reidus pēc suņu degunu iespējām visās,nu vismaz lielākajās skolās
Njamm, tā vien jau ir .... Mūsdienu jaunieši . Pīpē , dzer .. Visu ko tik var iešņaukt un t.t lai rastos kaifs . L:)
..., jo tie ir skolas vecuma jaunieši dienesta viesnīcā.
Tos suņus vajadzētu arī palaist uz skolām!
Un tas ir jāzina visiem e-klases lietotājiem, jo.... ?
super! Aktīvāk vajag parbaudīt!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.