Lietotājvārds
Parole
Labi, ka publiskos. Ja ir interese par konkrēto skolu, varēs zināt. Tas tomēr ir rādītājs: ja gribi labu izglītību bērnam, vajag zināt. Valsts vidējos skaitļus uz leju velk tehnikumi utt. Lasīju interviju ar RVT direktori, kas apgalvoja, ka viņas audzēkņiem matemātikas CE vērtējumam nav nozīmes. Nieks par vērtējumu, bet ar šādu mācību iestādes vadības nostāju audzēkņiem arī netiek sniegtas zināšanas. Un tad man žēl jauniešu, kas vēlētos studēt, bet tālāk par 1. semestri netiek, jo arī ar centību nespēj saglābt milzīgos skolas vielas zināšanu robus tik īsā laikā - ir taču arī jaunās tēmas jāmācās. To tad vajag pasludināt- šīs mācību iestādes sniegtā izglītība būs nekvalitatīva, studēt nevarēsiet!
Ja nu ir jāpublisko rezultāti, tad to var darīt alfabētiskā secībā. Tad neviens nevarēs apvainoties.
entry fragger 07.04.2019. 21:35:11
bāc man mamma zinās atzīmi
Protams, rezultātiem jābūt zināmiem, tikai ievērojot samērības principu: ģimnāzinjas, pilsētu vidusskolas, lai puķu vidusskolas... Ne jau visus vienā maisā bāzt!!! Bet par augstāksavošo ierēdņu izvērtējumu un "derīgumu" tiešām laba doma!!! Kas viņus saliek pa plauktiņiem vai maisiņiem? Cik viņi ir disciplinēti un cik viņiem kursu stundas jānoklausās, lai atbilstu..... Ehhhh
diēzs no Latgales 04.04.2019. 22:28:03
Jā, tā ir ar to izrādīšanos. Liek savus foto, kur vien var. Citi tad hameleonē :" Cik tu skaista! Kādas tev spalvas visās vietās!". Pat uzlaikojot saulesbrilles, vietējās "zvaigznes" taisa facecontrol mobilajā no visiem rakursiem itkā no tā atkarīga viņu dzīvība. Piedodiet, bet sabiedrība sāk palikt garīgi slima. Galvenais ir personiskā publicitātes izaugsme un daiļi iestudēta runa publikas priekšā. Pārējais - pupu mizas!.
Nu tur laikam ir kāds kantoris, kas pelna ar statistikas apstrādi naudiņas... Tak nevar viņus visus atstāt bez darbiņa...
Iepriekšējam 04.04.2019. 18:25:59
Nu, tad vajag 3 grupas - ģimnāzijas, mazās skolas, lielās vidusskolas.
Kāpēcim..... 04.04.2019. 14:53:02
Un kur paliek milzīgās apvienotās vidusskolas, kurās mācās no visām apkārtējām nelielajām likvidētajām vidusskolām sanākušie. Pie ģimnāzijām nepievilksi, bet pie mazajām lauku skolām ne tik.
tie VISC vecie krekši savu potenciālu izsmēluši. tur vajag jaunas asinis, kuras orientējas jaunajā, trakajā laikmetā
Kas slēpjams? Dalījums ir: ģimnāzijas, mazās skolas...
Ei, vajag reiz tak salīdzināt IZM , VISC, IKVD darboņu spējas , sasniegumus u.t.t. Kaa vērtēsim? A kaut vai 10 ballu apjomā! Cik liekam? NUUUUUUU?
Skolas direktore 04.04.2019. 10:20:53
Kādu informāciju VISC sagatavo publiskošanai un ar kādu mērķi. Gatavojiet reitingus ģimnāzijām, jo tur skolēni tiek uzņemti pēc atlases principa vai konkursa kārtībā. Nejauciet klāt vidusskolas, kurām jāmāca visi, kuri ir pieteikušies. Mums nav iespēja neuzņemt skolēnu ar viduvējām sekmēm, ja šī skolēna sekmes atbilst MK noteikumiem. Vienīgie rādījumi ir statistiskie rādījumi un izaugsmes līknes par progresu vai regresu katrai skolai, lai skolas administrācija kopā ar skolotājiem var izdarīt secinājumus.
Skolu reitingus veido Draudzīgā Aicinājuma fonds un Ata Kronvalda fons. Viņi arī publisko. Kā to var ietekmēt VISC? Vai viņi vispār tajā piedalās?
Mērīties ar visu ir katra cilvēka asinīs. To nevar aizliegt. Sākot ar "krāniņiem"stāstā pat Boņuku....kam ir ko rādīt-tas lepojas, kam nav, tas to nedara. Un viss. To nav iespējams apturēt šai laikmetā. Paskatieties Facebook- izrādīšanās par jebko pārņēmusi visu prātus. Tā frāze, ka jāsalīdzina tikai katram pašam sava izaugsme, ir tukšas runas. Tiek salīdzināts pilnīgi viss un visās jomās. Tāda tagad dzīve. Cits jautājums- kur tas mūs novedīs. Ne par velti veselības ministre pievēršas psihiatrijas atbalstam. Pareizi un savlaicīgi to dara.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.