Lietotājvārds
Parole
skolotājs, 15 gadi 14.04.2019. 12:40:04
Gribēt nav kaitīgi:) Cik % no skolu beidzējiem ir spējīgi nopietni mācīties un pabeigt šīs programmas. Skolas laikā jā, bars pamuļķīšu ir sacerējušies stāties Stradiņos, arhitektos un programmētājos. Atliek tikai šos "ģenijus" aizsūtīt uz olimpiādi, ķīmijā, lai "perspektīvais Stradiņu abiturients un dakteris" nolaistos uz zemes un saprastu, ka ar 15% pilsētas ķīmijas olimpiādē viņam Stradiņi, LU Med.fak., ķīmijas fak. vnk nespīd.
praktiķis Laurai 12.04.2019. 13:39:21
Ko Jūs runājat? Interesanti,kāpēc man atalgojums par slodziir tāds pats kā kaimiņkabineta iemītniecei? Pēdējo 10 gadu laikā mani skolēni 8reizes piedalījušies valsts olimpiādēs gala kārtā Rīgā. Ir iegūtas 4 III vietas, 1 II vieta, 3 I vietas, nerunāju nemaz par ZPD fināliem, dažādiem konkursiem,u.t.t. Jā,un CE rezultāti ir krietni virs vidējā valstī, un regulāri. Kaimiņienei, diemžēl, tā nav. Bet alga par stundu ta vienāda. Tā kā, nevajag murgot!
viens no tautas, kas nesaprot > Laura 12.04.2019. 12:12:23
Man, protams, simpatizē jaunu cilvēku ideālisms un naivums, tas zināmā vecuma posmā ir ne tikai normāls, bet pat vajadzīgs. Bet... Laura, vai Jūs personīgi pazīstat kaut vienu bērnudārza audzinātāju, kam darbs ir sirdslieta un kas tajā pat laikā saņem pietiekami lielu atalgojumu tikai tāpēc, ka labāk par citām "audzītēm" tiek galā ar 25 sīkulīšu niķiem un stiķiem, ir zinoša, radoša, sirsnīga, mīļa? Jā, protams, šāds cilvēks varētu strādāt privāti par auklīti un saņemt vairāk nekā b/d. Taču tas nav gluži tas pats darbiņš, vai ne? Tāpat bibliotekāra darbs diez vai kaut kur Latvijā tiek pienācīgi atalgots u.c.
Kad beidzot pienāks laiks, kad tauta sapratīs, ka algas un samaksa par darbu augsta ir tad, ja tu dari darbu, kas tev patīk. Tad tu esi augstas jomas profesionālis. Un tam nav nekāda sakara ar profesiju: ārsts, frizieris vai fotogrāfs, katras var saņemt cienīgu atalgojumu. Kāpēc viens vienas un tās pašas profesijas pārstāvis saņem mazu atalgojumu, bet otrs daudzkārt lielāku? Viss slēpjas aizrautībā, mīlestībā, ko dari, profesionālismā.
Es gribu, lai mans bērns ir laimīgs. :) Lai dara to, kas sagādā prieku.
Gribēt (vēlēties) nav kaitīgi.....
Kurš tad mācīsies kādu prātīgu amatu?
Man nepajautāja 11.04.2019. 15:52:56
Es vēlos , lai mani bērni būtu vienkārši laimīgi :)
Būtu vairāk nekā dīvaini, ja vecāki gribētu savus bērnus redzēt kā skolotājus. :D
Protams, tādas profesijas , kurās ir pieklājīgas algas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.