Lietotājvārds
Parole
Tagad taču zināšanas nevajag, bērniņi paši interaktīvi sadarbojoties, atklāj likumsakarības u.c. Tik tālu nu ar visām šīm metodēm un tiesībām esam.
Tā šodienas nezināšana ir iepriekšējo pārmaiņu sekas!
Ejat paši pasēdēt un pamācīties tā-kā tgd māca! Paskatīsimies ko tad teiksit!!!
Kāpēc jus esat visi tik pareizi?Kāpec jūs saviem bērniem nepērkat podziņu telefonus tad? Tas ir tas pats kā aizliegt sēdēt pie viņu skārien jūtīgajiem telefoniem!!Varat jau pirkt tagad viņiem Nokiju lai sajūt mūs bērnībā
Tas ir viss dal telefoniem,es jau pats ne labaks sezu 3-4 stundas diena un kad mamma sak teikt kautko es nolieku un saku domat ko darit...
Nav gan zināšanas, tas tiesa. Kad bērniņi pēc 9. klases atnāk uz profskolu, tad atklājas bēdu ieleja vispārizglītojošajos priekšmetos, vaino protams, jaunos skolotājus, jo bērniņš taču skolā mācījies uz 7 un 8, pēkšņi, kā rādās, primitīvas lietas nezina. Ne reizrēķinu, ne rakstību.
Nav prof. izglītībā, jo bērniņi deldē bikšeles , sēžot vidusskolā. Vecākiem bail lolojumus palaist uz skolu, kas nav gluži blakus:)
sāksies kompetenču''ballīte'', tad tik šī valsts redzēs vēl nepiedzīvotus brīnumus(lasi:šausmas!!)!
Samazinās, 12.04.2019. 12:26:38
jo apmēram 70% 9. klašu absolventiem nav pat elementāru zināšanu eksaktajos un humanitārajos mācību piekšmetos.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.