Lietotājvārds
Parole
nezinu vai šo lasa arī tie, kas īsteno reformas, bet, ja nu tomēr...būtu lietderīgi aktualizēt pirmsskolu un skolu māsas statusu. Pēc normatīvo aktu prasībām skolā ārstēt nedrīkst.Pārsvarā darbs ar dokumentiem, profilakse, izglītošana, sabalansētas ēdināšanas un sanitāri higiēnisko normu pārraudzība. Sertificēties šādā amatā vispār nav iespējams un atrast cilvēku šādai vakancei arī nav iespējams.
Kas ir "ceļu valdība"? Par ceļu stāvokli rūpēsies, vai kā? Jeb "izglītības sistēmas māsas" būs tās, kas rūpēsies par Lavijas ceļiem? Ai, kā es gribētu strādāt par žurnalisti !!!!
Fantastiski- kā šo gadu laikā tā var samudžināt māsu izglītību.
Mana meita pabeidza māszinības, vispirms koledžu, pēc tam bakalauru, un ... strādā lielveikalā. Jo pēc skolu beigšanas apklaušinājās par darbu vakancēs - pie ģimenes ārsta 500 eur, skolas māsa 460 eur, lielajās slimnīcās prognozēto algu neizpauž. Tad draudzene, kurai ir 9 klašu izglītība, uzaicināja uz veikalu, pirmajā gadā bija 700, tagad jau 900 alga. Un bija jēga mācīties (un maksāt)?
Pats rakstu ar kļūdām, jo uz manu rakstu valodu lielu iespaidu atstājusi krievu literatūras lasīšana, kas kādas 5 reizes vairāk lasīta nekā latviešu literatūra, bet šādu savārstījumu virsrakstā var uzģenerēt tikai indivīds, kurš no bērnības lasījis tikai google's tulkojumus...
Rakstā minēts, ka nenotiek paaudžu nomaiņa un nez kas vēl. Bet pamēģiniet kā jauna māsa tikt slimnīcā. Nemaz tik viegli vienā otrā netiksiet vis. Pirmkārt, brīvās slodzes tiek sadalītas starp esošajiem darbiniekiem- piestrādēm, tāpēc jaunas māsas nemaz negaida. Otrkārt, ir nodaļas, kur ir savi nerakstīti "likumi", kādas māsas šie grib- cik vecu, kādas tautības utt. Rakstu no reālas pieredzes slimnīcā.
Tiešām, nomainiet virsrakstu! Ieskatījos komentāros, lai pārliecinātos, ka neesmu vienīgā, kuru "ceļu valdība" ir samulsinājusi!
Jau tagad sagatavotās jaunās medmāsas, bieži vien ir teletūbija attīsttības līmenī. Nu vel kaut ko reformēsim, vienkāršosim, lai šo profesiju varētu "apgūt un izglītības" papīru iegūt vēl lielāks skaits nespējiejnieču(-ku).
"Jo vairāk mācamies, jo tupāki paliekam" - virsrakts latviešu valodā vispār nav saprotams!!! Jājautā, kāda izglītība ir žurnālistam, kā viņš vispār ir pabeidzis kaut vai pamatskolu ar tādām latviešu valodas zināšanām?!!!
Tieši tā - ceļu valdība, izglītības sistēmas reformas māsa...
Liela daļa cilvēku ziņās lasa TIKAI virsrakstus, un, ja jau viens virsraksts tiek izlasīts četras reizes, tad var uzskatīt - rakstītājs mērķi sasniedzis, šī ziņa paliks prātā :D Jā, es arī biju no tiem, kam doma "pielēca" pēc ceturtās reizes
"Ceļu valdībā sāk izglītības sistēmas reforma māsas kvalifikācijas iegūšanai" - lasot šo vārdu savirknējumu tajos apslēptais saturs līdz izpratnei nonāca tikai ar kādu 4. pārlasīšanas reizi...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.