Lietotājvārds
Parole
SIA Monēta gan viss ir kārtībā.
skolotājai 19.04.2019. 17:11:44
bet vai tad Jūs vēl neesat sapratusi, skolēnam un viņa vecākiem VIENMĒR ir taisnība???Arī strādāju Liepājas skolā ar vidusskolas grupu audzēkņiem. Tādu visatļautību, nicinošo attieksmi , draņķīgos darba apstākļus un totālu nerēķināšanos ar skolotājiem laikam jau tagad redz visur...diemžēl...
Nesenā pagātnē VBTAI pārstāves kādā skolā pārbaudot vecāku sūdzību par skolotāja darbu, problēmā pēc būtības vispār neiedziļinājās. Šīs divas kundzes no VBTAI (Liepāja) uzvedās kā Dievi zemes virsū. Ieteikumi darbam ar bērnu ar īpašām vajadzībām no šo profesionāļu puses - pilnīgi nekādu.Skolotāja tika sodīta, proti, pazemota pēc pilnas programmas. Toties skolēna māte skolā nāca kā uzvarētāja, ar kāju atsperot durvis. Kontrolētāju šajā valstī tiešām ir daudz par daudz, nav darītāju, nav atbalsts darītājiem! Paldies par uzmanību!
MARKUSS DEMIDOVS 2B 17.04.2019. 21:21:55
Es ari piekritu
Pilnīgi piekrītu Evitai ! Pati saskāros ar šis iestādes VBTAI <<palīdzību >> pilnīgi nekādas jēgas tur nebija, nožēloju ka tur vērsos -veltīgi tērēju laiku ! tas tik viss uz papīra tā noformēts kā konsultācija, programmas izsrāde utt. realitātē nekas tāds nenotiek un bērns ar savu ģimeni nekādu atbalstu nesaņem, kaut kādi līdzekļi tam piešķirti bet tie jau neaiziet bērnam vai ģimenei, bet šī nevajadzīgā iestādījuma uzturēšanai....
Nav par daudz visu to kontrlētājiestāžu? Lieka naudas šķērdēšana, maksājot algas nekam nevajadzīgiem darboņiem. Vēl jau visi VISC un ISEC -ko dižu viņi dara, ar ko nevarētu tikt galā izglītības ministrija?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.