Lietotājvārds
Parole
Būtu laiks LIZDAi sākt veidot prasību par tās algas kompensāciju, kas tika apgriezta krīzes apstākļos, optimizējot izdevumus (algu samazinājums pat par 1/3 daļu), kā tas jau dažviet notiek ...
kāvienmērneloģiski 23.04.2019. 09:38:51
Streikot septembrī,kad atvaļinājuma nauda ir beigusies??! Atceros,ka augusta beigas vienmēr bija ļoti saspringts laiks un saviem bērniem neko daudz nevarēju atļauties.
Sāku apsvērt stāties ārā no arodbiedrības.Neredzu jēgu maksāt arodbiedrībai,rezultātu nav, tik tukša salmu kulšana.
Drīz nebūs kas skolās strādā jo tagad jau trūkst skolotāju. Speciālās izglītības skolotāji reāli trūksts. Jo algas mazas,slodze liela,atbildība nereāla izdegšana ātra...motivācijas pilnīgi nekādas.
Lielais fui. 22.04.2019. 23:25:55
Ir smieklīgi cīnieties par 40 euro,ja pārdevēja ar vidējo izglītību saņem 700 euro vai tad nav apsurds pedagogu atalgojumam Latvijā.Tev jābūt augstākai izglītībai nemitīgi jāpilnveido zināšanas bet saņem vienlīdz ar cilvēku kuram ir vidējā izglītība.Neredzu jēgas skolotāju amatam un droši caru teikt arodbiedrība nedara savu darbu ja uz Eiropas fona Latvijā pedagogs saņem mazāk nekā citviet Eiropā bet prasības kā Enšteiniem.Kauns valdībai jo viņi nenovērtē šo smago darbu.
Maijā nostreikos un beztermiņā vairs nevarēs ievilkt, bet septembrī varēs ievilkt arī beztermiņu..., ja jautājumi nerisinās pietiekamā apjomā un kvalitātē...
Ja arodbiedrība grib sasniegt rezultātu, tad jāstreiko maijā, eksāmenu laikā. Septembris ir pilnīgi garām. Nožēlojamie pielīdēji - LIZDA vadība. Par ko jums algu maksā no skolotāju iemaksām??? Kauns nav pašām mamzelēm?
vēlētājiem 18.04.2019. 08:29:19
Par politiku interesēties spiediens traucē, savēlē kārtējos laupītājus. OIK krustēvs kariņš nu vadīs Latviju, dombrovskis, kurš ESā nekad neapstiprinātu OIK 60% peļņu Jums labiņais, nu tad plūciet augļūs mirstošā Latvijā. Kā nosaukt valsti, kur parāds aug, lai uzturētu neskaitāmos eksprezidentus, bet piedzimušu bērnu skaits strauji samazinās, jau zem 200 000 gadā - cik veiksmīgi???
Kad skolotāji sapratīs ka visu problēmu atrisinājums nav arodbiedrība. Neatkarīgi no visa skolotājiem ir jāvienojas ar savas skolas vadību ko darīt. Zinu ka manā skolā par streiku runājot var ātri bez darba palikt. Lai veicas skolām kurās ir direktori ar pareizo atieksmi pret pedagogiem.
Streikojiet! Skolēni būs pirmie, kas jūs nolinčos, jo nepabeigs skolu šogad vai netiks augstskolās.
Atbalstu skolotājus!!!! Darbs nežēļīgi grūts!! Neviens taču neiet studēt par skolotāju!!
Mūsu skolā visi parakstījās par streiku maijā!! Kāds vēl septembris!!??Jūs ko, sajukuši??!!
Jāstreiko maijā!! Septembrī būs par vēlu!!!!!
Esmu par pedagogu algu paaugstinājumu, bet ceru, ka valdība pieņemto likumu pildīs. Ir jau vienkārši kliegt- beztermiņa streiku, bet mums arī šajā laikā jāēd un rēķini arī jāmaksā. Protams, ka varas pārstāvji to izmanto!
s skolotājs 17.04.2019. 14:52:02
3.maijā skolā paredzēta ekskursiju diena. Būsim citā pilsētā ar klasi visu dienu - no 8.00 līdz 22.00, bet par visu dienu mums neviens NESAMAKSĀS!!! Bet par bērnu drošību atbildēsim par 100% ! Bardaks! Un tā ir VISĀ VALSTĪ !
Man ir jautājums- kad beidzot sāks normāli pēc likuma apmaksāt virsstundas par dežūrām ballēs un vecāku dienām, kas ilgst līdz 19.00. ??? Vai tas nav likmdošanas pārkāpums? Dežūru dienā sanāk 14 stundu gara darbadiena- no 8:00- 22:00
ko arodbiedrība LIZDA ir darījusi , lai skolotāji uzzinātu savas darba algas pirms jaunā mācību gada sākuma? strādā līdz oktobra vidum pusotru mēnesi , un tikai tad dabū zināt , ka tev maksās par 270 eiro mazāk , jo par gatavošanos un citiem darbiem skolā nemaksās , skolai neesot naudas
Bezzobainā LIZDA!!! Streikot vajag tikai un vienīgi eksāmenu laikā! Septembrī??? Āksti.
Streikam jābūt maijā!!! Un bez termiņa!!! Ir jāsaprot, ka tā turpināt vairs nedrīkst! Ja mēs piekāpsimies, mūs neņems vērā arī septembrī, jo būs atkal nesatricināmi argumenti, kāpēc nevar paaugstināt algas!
gatavošanās stundām arī ir darbs 17.04.2019. 13:09:31
Kur maksa par to, un labošanai?
Streikam septembrī nebūs pilnīgi nekādas jēgas. Ja nav tagad, tad no arodbiedrības jāstājas ārā. Nav ko viņus barot. Tāpat vadība "čomojas" ar politiķiem un imitē skolotāju aizstāvjus.
starpbrīdī 17.04.2019. 11:20:09
Vakar skatījos "Kur suns aprakts" , pie Zandera bija ministre Šuplinska un uzņēmējs Normunds Bergs. Izskanēja vairākas prātīgas idejas , piemēram , augstskolās atjaunot iestāju eksāmenus , lai reāli studēt aiziet tie ,kam tas aicinājums. Bergs vairākas reizes uzsvēra - pēc pirmā kursa vismaz puse jau atskaitīta , dažreiz 2/3 pēc pirmās sesijas. Par skolotāju algām - talantīgiem skolotājiem jāmaksā ievērojami vairāk , tad arī citi redzēs motivāciju pacensties. Patika Šuplinskas teiktais par 0,3 slodžu skolotāju darba "kaitīgumu" gan bērniem , gan sev. Jaunie uz skolu nenāks , ja nebūs vismaz vidējā alga valstī. PATS SVARĪGĀKAIS - kāpēc arodbiedrība neprotestē , ka skolotājiem maksā tikai par kontakta stundām ??? Vai visas šis arodbiedrības peseido aktivitātes nav tikai viena liela "tvaika nolaišana"?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.