Lietotājvārds
Parole
Tūte > Skolas direktorei 25.04.2019. 09:18:27
Neticu, ka Jūs esat skolas direktore. Bet piekrītu, ka būtu labi, ja zinātu, kuras skolas paliek, kuras nē.
Privātskolas tādiem bērniem, ir taču Montesori tipa iestādes un citas alternativās pedagoģijas iespējas. Piekrītu arī iepriekšējam komentam.
Un, ko tam cilvēciņam pēc tam dzīvē darīt? Kurā darbā var tā lēnītēm, mierīgi ilgi un pamatīgi domāt, un tikai tad darīt?
Kur mācīties skolēnam, kam grūti iekļauties lielā kolektīvā pat ja ir atbalstoši skolotāji, skolas psihologs, bet daba ir iekārtojusi, ka bērnam vajag mierīgāku dienas ritumu, mazāk burzmas. Kur to rast 30 skolēnu klasē? Un šādu bērnu nav maz, kam mūsu steidzīgā dzīve liedz mācīties viņa ritmā...
Skolas direktore 23.04.2019. 12:26:36
Cik skolas Latvijā paliek, nosauciet tās! Tā būs vieglāk.Kur ir mūsu valdības atbildība?Lai paceltu algas par 40 euro, iznīcināt visu izglītību Latvijā.Kur šeit ir lojalitāte valstij?Atopieties!!!
Pilsētās sākumskolas klasēs - vismaz 25 skolēni, pamatskolas klasēs - vismaz 20 skolēni.... Skaidri saprotams, ka IZM darbinieki nekad nav strādājuši ar sākumskolas skolēniem.... Kā skolu vadība un skolotāji attaisnosies vecākiem, kuri visu laiku prasa, lai skolēnu skaits klasēs būtu ne lielāks par 10-15 skolēniem?
Skolas atver, slēdz un reformē pašvaldība. Neprasiet to no skolotāja, nesodiet skolotāju (alga). Lieciet to algā sajust pašvaldību mēriem!
Piekrītu!Nevajag uzturēt vecas skolu ēkas,kas prasa pašvaldībai tērēt līdzekļus to remontam.Jāizdod likums,ka turpmāk oblig.izglītību varēs iegūt pildot "Uzdevumi.lv"!Bet vidusskolas izglītība nav obligāta.Arī būt nodarbinātam-nav obligāti.Lai jaunatne iegūst putna brīvību un dodas prom no valsts uz visām pusēm - laimes meklējumos!
Ritvaikociņš 20.04.2019. 16:04:25
Tieši tā!Slēdzam ciet reālās skolas un prasām ,lai visu obligāto izglītību apgūst no Uzdevumi.lv!
Jau 1966.gadā " Džeimsa Kolmena ziņojumā" minēts, ka izcelsmes un sociālekonomiskā statusa saglabāšana ir svarīgāki par ekonomisko ieguvumu no finanšu taupīšanas uz katru izglītojamo.
skolotāja nezinītim 20.04.2019. 15:31:43
Pamatskolā man šķiet ir vienalga. Bet vidusskolā jau nu vajadzētu būt vismaz 2 paralēlklasēm - viena humanitārā un viena eksaktā, jo citādi jauniešiem nav izvēles. Un kas tā par vidusskolu ar vienu paralēlklasi?
Direktores vietniece 20.04.2019. 14:00:26
Dīvaini sanāk: skolu tīklu optimizējam, bet Departamentā un Ministrijā strādājošo skaits paliek tāds pats. Un deputātu skaits arī nemainās. Kaut kā neiet kopā.
Kur ir redzams maksimums klasē?? Ja skolā ir vienā vecuma grupā 36 bērni, tad klasē jābūt 22?? Ko darīt, nevar atvērt 2 klases pa 18, tad jāliek visi 36 vienā klasē??? Mūsu skolā pašlaik tas ir aktuāli. Jo mums vienā vecuma grupā ir 88 bērni, šogad ir 4 paralēlklases ar 22 bērniem. Bet skolas vadība saka, ka līdzekļu taupīšanas nolūkos nākamgad būs 3 paralēlklases ar 29 + 29 + 30 bērni. Vai tas jums šķiet normāli, un vai ir labi sadalīt klases, kuras kopā mācījušās 4, 5 vai 7 gadus?
Uz ko ir balstīti nosauktie skaitļi - minimums klasē? Vai tam ir vēl kāds cits pamatojums bez naudas?
SLĒGSIM SKOLAS,SLIMNĪCAS,BIBLIOTĒKAS,TUKŠOS KULTŪRAS NAMUS...A KO ATSTĀSIM? VEIKALUS,BANKAS UN 100 DEPUTĀTUS???
Nesaprotu, ar ko labāka ir skola ar divām paralēlklasēm nekā skola ar vienu paralēlklasi?
Tādām klasēm, kurās mācās mazāk par 10 skolēniem vispār nevajadzētu būt nevienā posmā. Kas tā par reformu?
Slēgsim tik ciet un tad vēl vairāk brīnīsimies,ka pensionāriem nav no kā maksāt nopelnīto pensiju,jo nodokļu maksātāju būs vēl mazāk.Var būt var nodefinēt ko atvērsim,lai civēki varētu pārkvalificēties.
Kaut ko nesaprotu...pilsētu blokā pamatskolas posmā jānodrošina 2 paralēlklases, bet katrā klasē vajadzētu būt vidēji 25 skolēniem. Savukārt vidusskolas posmā (10.-12.klase) būtu jānodrošina vismaz 150 skolēni, proti, 25 skolēni vienā klasē, nodrošinot divas paralēlklases. Vai tas nozīmē, ka visi pamatskolas beidzēji jāpatur vidusskolā, lai nodrošinātu skolēnu skaitu vidusskolas posmā???
Varbūt slēgsim ciet visas skolas un pāriesim uz ē-apmācību? Tad nevajadzēs ieguldīt līdzekļus ēku uzturēšanai, tehniskā personāla algām, u.c. Nevajadzēs atbalsta personālu cīņai ar skolēnu disciplīnu un motivācijas trūkumu,... nebūs pamata kritizēt pedagogu darba kvalitāti,... - BŪS PAŠVADĪTA SKOLĒNU MĀCĪŠANĀS - IZGLĪTĪBAS MĒRĶIS SASNIEGTS!!! Jāsmejas par IZM un valdības tuvredzību lēmumu pieņemšanā.
Manuprāt, ļoti prātīgs risinājums.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.