Lietotājvārds
Parole
Μικροκυτταρικός καρκίνος του πνεύμονα: Τα συμπτώματα του πολύ επιθετικού καρκίνου - Iatropedia.grA Comprehensive Outdoor Collection 05.05.2019. 18:17:25
E-Klase - Labākai izglītībai
Darba vadītājs ir cilvēks, kurš skolēnu pirmo reizi izved cauri zinātniska pētījuma līkločiem. Dažreiz burtiski pie rokas, jo noformulēt hipotēzi, gudri un stratēģiski pareizi sadalīt pētījumu soli pa solim bez pieredzējuša pasniedzēja ir neiespējami, ja runa ir par tiešām labu pētījumu. Arī zinātniskais valodas stils ir jāiemāca! Protams, ka skolotāja ieguldījums ir liels. Bet neviens skolēns netiek pie augstākās pakāpes novērtējuma, ja PATS nav darbu rakstījis un nepazīst to līdz pēdējai vīlītei! Par darbu valsts konferencē brīvi jāspēj diskutēt ar 3 jomas ekspertiem un atbildēt uz JEBKURU jautājumu. :-)
Jā, protams, liels prieks par mūsu jauniešiem. Vēlēsim veiksmi! Bet... kārtējo reizi ne ar pusvārdiņu nav pieminēti skolotāji, kuru vadībā jaunieši veica savus pētījumus. Attieksme - kā jau ierasts? Un ilustratīvo attēlu arī, manuprāt, varēja piemeklēt atbilstošāku - tie bērni ar krāsainajām mugursomām noteikti vēl nemācās ķīmiju un arī nav inženierzinātņu vidusskolas audzēkņi.
Jā, malači un lai patiešām gūst jaunus iespaidus, pieredzi starptautiskā mērogā. P.s. ja vien tie patiešām ir skolēnu, nevis skolotāju darbi.
Malači, lai veicas!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.