Lietotājvārds
Parole
entry fragger 07.05.2019. 17:50:29
Es laikam nokavēju. Dirdēju ka drīz būr konsultācijas.
Izklausās, ka neviens skolēnu vecāks savā darbavietā neievēro darba devēja darba līgumā atrakstītos noteikumus. Interesanti, kur viņi strādā?
Tur kādam no vecākiem "širmis" galīgi aizvēries. Tā var spriest pēc komentāriem. Ja cilvēks ir kaut ko salietojies, tad nevajag rakstīt neko.
arī vecāks 07.05.2019. 12:48:31
Jūs jau pati atbildējāt, skolotāj, ka darat, ko liek vadība. Tad, kur problēma??? Uz priekšu tā arī turpmāk :-)))
arī vecāks 07.05.2019. 12:47:26
Jums jau pašiem skolās bail no visa jaunā. Uzreiz re kur mapīti ar likumiem velkat ārā.
un bez pēdējā zvana nevar gatavoties eksāmeniem??? kam šī ākstīšanās??
arī vecāks 07.05.2019. 12:45:41
lūk...tieši tāpēc, ka Jūs momentā velkat ārā likumu mapīti, tieši tāpēc arī PĀRMAIŅAS negaidiet !!! Jo Jūs neprotat cīnīties. Pēdējais zvans???? Muļķības. Un kam tā māžošanās vajadzīga?? a , ko, bez pēdējā zvana pasaule apstāsies??...nevar eksāmeniem gatavoties...sēž un bakstās tajā aktu zālē...
Ja nevarēšu pievienot komentārus. Sūdzēšos.
....kādas pārmaiņas Jūs gaidāt, ja Jūs konkrēti tikko nodemonstrējāt, cik paklausīgi izpildat prasības no augšas!!!!! Jūs nekad neviens skolā neiestāsieties par pārmaiņām! momentā velkat likumiņus ārā no mapītēm un skaisti pārcitējat...:-)))) Tā ir Jūsu nākotne...daži izgudro murgus - bet jūs tik paklausat/
Vecāki atrisinās problēmas???? Paši skolās visi par mīkstu, lai reiz beidzot streiku sarīkotu. Atkal vecāki vainīgi????? tak ejiet un protestējiet pret to bardaku! Traucē kāds??? Pēdējo zvanu Jums vajag???...a kas, bez tā zvana pasaule apstāsies, nevar normāli eksāmeniem gatavoties???? Laika izšķiešana. Bija mums tāds pēdējais zvans pirms gada. Kā vecāki vispār nesapratām - kam tas bija domāts!!! Jēga 0 ! Lai sēž un mācās, iznieko paši laiku.
kam ir nepieciešams šāds pēdējais zvans????? kam??? ko tas dod??? neko. Mācījušies labāk būtu, nevis tupējuši aktu zālē. Jo tā tiek uztverta kā svināmā diena, sēž zālē pa tukšo. Kas...bez mistiskā Pēdējā zvana nav iespējams gatavoties eksāmeniem???Ja skolotāji kā auni paklausa ministrijai bez ierunām, tad negaidiet, ka vecāki spēs ko atrisināt. Tieši tā ! Jūs paklausīgi darat visu, ko Jums uzspiež un gaidā ka vecāki atrisinās Jūsu problēmas !!!
kam ir nepieciešams šāds pēdējais zvans????? kam??? ko tas dod??? neko. Mācījušies labāk būtu, nevis tupējuši aktu zālē. Jo tā tiek uztverta kā svināmā diena, sēž zālē pa tukšo. Kas...bez mistiskā Pēdējā zvana nav iespējams gatavoties eksāmeniem???Ja skolotāji kā auni paklausa ministrijai bez ierunām, tad negaidiet, ka vecāki spēs ko atrisināt. Tieši tā - AUNI ! Jūs paklausīgi darat visu, ko Jums uzspiež un gaidā ka vecāki atrisinās Jūsu problēmas !!!
svešvalodas skolotāja mammai 06.05.2019. 23:12:55
Ja jūs jautājumu uzdodat skolas vadībai, tāda atbilde varētu sekot, jo skolas vadībai jādara, ko liek Izglītības ministrija. Un skolotājiem jādara tas, ko liek skolas vadība. Un skolotāju iebildumi šajās instancēs netiek uzklausīti. Bet Pēdējais zvans nav svinamā diena. Tā izlaiduma klasēm ir pēdējā diena, kad notiek mācību stundas. Pēc tam ir konsultācijas un eksāmeni.
mamma svešvalodas skolotājam 06.05.2019. 10:34:26
Mēs, vecāki šo jautājumu esam uzdevuši katru gadu. Vadība noplāta rokas. Tad ko var gribēt no neizdarīgiem cilvēciņiem, kuriem, strādājot skolā, pašiem viss ir vienalga. Un līdz ko sākam protestēt-tā pasaka, ja tev kas nepatīk - ej prom! Un kam tāds pēdējais zvans vispār ir vajadzīgs ??? Ir IZLAIDUMS !!! Sviniet !!!
svešvalodas skolotāja 02.05.2019. 14:00:16
Man- angļu valodas skolotājai, jau no brīža, kad eksāmens svešvalodās sāka notikt martā, radās jautājumi, uz kuriem sakarīgu atbildi tā arī neesmu saņēmusi. 1) Kāpēc skolēniem jākārto eksāmens, kad vēl nav izņemta mācību viela? (Mācību gads beidzas maijā- viela sadalīta 9 mēnešiem.) PS Atrunas, ka eksāmens jau nav par vielu, neuzskatu par vērā ņemamām. Tad jau eksāmenu varētu kārtot arī 2.septembrī. 2) Kāpēc neviens vecāks vēl nav uzdevis šo jautājumu Tiesībsargam, jo skolotāji netiek uzklausīti ne metodisko komisiju, ne Ministrijas līmenī. 3) Atrunas par grafika atslogošanu maijā un jūnijā neiet kopā ar runām par mācību gada pagarināšanu. Kāpēc izlaiduma klasēm Pēdējais zvans ir maija vidū? Kāpēc konsultācijām eksāmenu priekšmetos nevarētu atvēlēt tikai maija pēdējo nedēļu, bet paši eksāmeni notiktu jūnijā. Un izlaidums mierīgi varētu būt pēc Jāņiem- tādējādi, mācību gads būtu pagarinājies līdz jūnija beigām (realitātē lielai daļai vidusskolas skolotāju atvaļinājums arī tagad sākas ap 26.jūniju). Bet vispār, man jau patīk eksāmens martā!!! Pēc tam var baudīt pavasari...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.