Lietotājvārds
Parole
Īstā reize gan organizēt šos svētkus. Laikam virsdiriģentiem gribas nokampt kārtējo piķi.
Es vēlos saņemt atpakaļ savu nodokļu naudu, ko valsts pārskaita skolai par manu bērnu. Es maksāju nodokļus un manam bērnam ir tādas pašas tiesības apmeklēt dejošanu kā pārējiem. Bet Latvijas sākumskolās ir izveidotas izlases. Ja Jūsu bērns neskaitās pietiekoši talantīgs, tad viņa pienākums ir apmeklēt dejošanas nodarbības, bet viņam nepienākas visas nodarbības jo pusi laika nodarbības tiek plānotas tikai tiem bērniem, kuri ir talantīgi. Pārējie ir brīvi. Tāpēc vismaz sākumskolā jāmudina ieviest Skandināvijas modeli. Ja bērns ir pieteikts pulciņā viņš piedalās visās aktivitātēs , kuras organizē šis pulciņš. Vai tas ir atlase vai skolas koncerts. Jo tikai tā bērns var iegūt pieredzi. Savādāk jārosina, ka katram bērna paredzētais pulciņu finansējums seko un es izlemju, kuram pulciņam to atvēlu. Jo tagad nodokļus maksāju, bet bērns jāved uz privātu maksas dejošanas pulciņu. Kāpēc man jātērē nauda? Kāpēc jau tik mazā vecumā bērnu faktiski pati sabiedrība izstumj ar pieaugušajiem priekšgalā? Jo redz tad kolektīvs var netikt uz deju svētkiem. Tad veidojiet 2 grupas A un B. Bērniem konkurence, bet iespēja dejot visiem.
NUS, cieņ. E-klass! 20.05.2019. 13:16:20
Kur ir mans koment. par interešu izgl. programmu finansējums? Bezkaunīgi!
Šis ir pasūtijuma raksts, saistībā ar finansējuma atņemšanu mūzikas novirziena skolām. Tāpēc par deju kolektīviem ne vārda.
Šis ir pasūtijuma propogandas raksts sakarā ar finansējuma noņemšanu mūzikas novirziena skolām Tāpēc par dejotājiem ne vārda.
Kur tad deju kolektīvi?
man ir 43 gadi es arī piedalīšos. Nevaru sagaidīt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.