Lietotājvārds
Parole
"Nevajag kautrēties un satraukties, ka pazemināsies skolas reitings. " haha
Tikai tā! Un vēl cītīgāk kontrolēt!Vecākiem likt sodus, lai atver maciņus, par savu,, zelta gsbaliņu,, varoņdarbiem! Riebjas tie mazgadīgie šmurguļi, pīpētāji, šņaukātāji, kožlātāji utt. Tēlo baigos vīrus un sievas, knapi no zemes atlēkuši!
Kas vainīgs, tas bailīgs, no komentāriem tā izskatās. Rīgas skolās, vismaz daļā, narkotikas ir nopietna problēma, tieši pusaudžu vecumā daļa kļūst atkarīga un paliek tāda visu savu dzīvi. Paldies, ka kāds beidzot to risina..
Hm, nu tad jau policija (vai kurš tur iet) tagad varēs tāpat vien droši doties dažādās sabiedriskās vietās narkotikas pārbaudīt (skolai tak vēl nevajadzētu būt tai trakākai vietai). Pareizi vispār jau it kā ir, bet ja runa par asins analīzēm (nav gan zināms vai pārbaudēs tā notiek), tad nu ziniet.....
Kategoriski aizliegšu bērnam ļaut dot jebkādas analīzes. Musoriem, gandrīz 30 gadi jau pagājuši, bet sovoku metodes nemirst. Varētu padomāt, ka bez musoru piesega notiek narkotiku tirgošana, bet represīvās metodes, tur musori pirmie, līdzīgi kā pakazuxa uz Līgo svētkiem.
Valsts policija var iet sēnēs.....
Sen jau tas bija vajadzīgs. Interesē uzzināt rezultātus.
ceru ka e-klase rakstīs kad un kur notiks pārbaudes , lai zināt kad es varu ņemt cīgas un snusu , bet kad ne
Beidzot skolai ir palīdzība arī no malas. Paldies Jums par darbu!
Un vai meiteņu izvarošana?
Un smēķēšana netiks apkarota?
Vai biedrs ministrs varētu būt tik laipns un atklāt to dokumentu, kurā skaidri un gaiši pateikts, ka saskaņā ar tādu un tādu likumu jāveic tādas un tādas darbības. Nu nevar būt, ka ministrs atbalsta likumiski nepamatotas un formāli nenokārtotas darbības. Pagaidām nav arī nekur rakstīts kā tad šīs pārbaudes notiek.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.