Lietotājvārds
Parole
kur veselais saprāts 05.06.2019. 07:37:04
Papīri, protams. Vai visās skolās skaitīs punktus, lai skolotājiem būtu klāt money. Punkti par to un to. Punktu nav, paliec bešā. Kāpēc domāt par algu pielikumu valdībai, ja skolās domās par to paši. Jo lielāks deguns, jo lielāka money. Skaisti, aizejot vasaras atvaļinājumā, vai ne? Un mēs gaidām skolās jaunos pedagogus?!
Kādas 13 nedēļas??? Pārsvarā tās ir 8 nedēļas, plus vēl viena diena par bērnu un varbūt vēl 3-5 papilddienas pēc katras skolas ieskatiem. Tātad augstākais 9 nedēļas. Kur tie laiki, kad skolotājs skolēnu brīvlaikos varēja atpūsties, uzkrāt spēkus un radoši padarboties, skolēniem radot kādu radošu un modernu uzdevumu.
Papīru kalni 03.06.2019. 17:58:09
Arī vienas skolas ietvaros papīru daudzums atšķiras. Ja esi klases audzinātājs, tad jānodod gada atskaite par visiem klases pasākumiem, katra skolēna raksturojums u.t.t. (parasti~15lpp), klases ekskursiju atskaite, klašu audzinātāju MK izvērtējums. Ja esi pamatpriekšmetu skolotājs vēl papildus nāk Noslēguma darbu izvērtējums, dinamika,riska grupas skolēnu izvērtējums. Ja ir skolēni ar mācīšanās grūtībām/traucējumiem (uz tādu ir daudz!) , tad arī par tiem katru jāuzraksta īss apraksts-ko spēj un ko nē, kā strādāt tālāk. Ja esi eksāmena priekšmeta skolotājs, jāturpina konsultēt skolēni. Mācību priekšmetu MK sapulce un gada izvērtējums. Ja vēl skola ir iedalījusi dalību kādā projektā, tur arī ir savas atskaites. Un katram pedagogam pašvērtējums. Un ja vēl skolēns gadā ir "norāvis" 3 balles, vasaras darbos jāatstrādā skolēna slinkums. Eh... kalni.
Nezinu kādos kaktu kantoros strādājat, taču nekas vairāk par pašvērtējuma anketu un pāris vasaras darbnieku darbu izlabošanu nav darāms! Un tiešām, šausmas klausīties to, ka vēl arvien rakstiet atskaites gan ar roku, gan uz datora! Par tādu lietu kā savas nostājas paušanu esat aizmirsuši? Protams, ja ar ciet mutēm un zemi noliektu galvu dariet visu, ko Jums liek, tad tādas lietas arī nākas piedzīvot!
Beidzot šo smirdigo lapu varēs neapmeklēt un nervus atjaunot
Interesanti... Vai tik tiešām ir skolas, kurās nav jāraksta neskaitāmi individuālie plāni bērniem, bieži divos eksemplāros- viens rokrakstā, otrs datorā. Tas nozīmē, ka darba daudz. Vēl eksāmeni un darbu labošana, tad izlaidumi, kurus atkal organizē skolotāji, jo esam taču apkalpojošais personāls...
Neredzu nekādus papīra kalnus! Daži doc aizpildīšana nenozīmē kalni.
Nebeidzas. Tas turpinās vēl 9. un 12. klasei un skolotājiem.
Augustā ir 31 diena! :D
Dead inside. 31.05.2019. 09:38:37
Paldies Dievam!
Papīru kalni, ko jūnijā skolotājiem nāksies aizpildīt, nemaz nesarūk. Būs tas vien jādara, kā kaut kam par kaut ko atskaitīties. It kā esot 21. gadsimts , bet papīrs joprojām svarīgāks par visu! Neesam neko tālāk tikuši kā pirms 10 gadiem , kad Izglītības pārvalde uz skolu atsūtīja instrukciju - izveidojiet Excelī tabulu , izdrukājiet 3 eksemplāros un aizpildiet to ...
Beidzot Mokas Izbeidzās Paldies Dievam! Tikai 13 Nedēļas Brīvlaika!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.