Lietotājvārds
Parole
Un kad slēgs LATVIJU?
Ja jau slēgtu tikai tādas skolas kā Šķeltovā....
Kur gan tik stulbas mammas Māras rodas??? Kāpēc nebļaujat, ka katrā miestā nav Akropole?
Nu nav tā, ka mērķis ir speciāli slēgt skolas!! Nevar būt skola (Šķeltova), kur 18 bērni, 10 pedagogi. Nav tur cilvēku, nevar būt arī skolas. Rīgā 29. vidusskola nīkoļoja jau gadus 15, starp citu - krievu skola, saprātīgs lēmums to slēgt. RĪgā gan vajadzētu vēl slēgt kādas 7 skolas, kuras vecāki neizvēlas. Nevajag skolu uz katra ielas stūra!!
Aizklopējiet visas skolas. Latvija ir vergu valsts-ar neizglītoto baru vieglāk manipulēt.
Līdz šim biju uzskatījis, ka nekas sliktāks par Šadurski izglītības izpostīšanai nav iespējams. Kā es kļūdījos! ;( Speciālo internātskolu slēgšana nozīmē atpalikušu bērnu iepludināšanu kopējās skolās. Par kādu kompetenču izglītību tad ir runa? Rodas tāda slikta sajūta par izglītības ministrijas vesalo saprātu ;((
Ko neizdarīja padomju laikos, to tagad paveic mūsu brīvās valsts valdība- iznīcina laukus!!! Nav skolas, nav iedzīvotāju. Kāds nolūks- izpārdot teritorijas?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.