Lietotājvārds
Parole
Pasniedzējs 11.06.2019. 22:39:19
Ja gadījumā visas valsts skolas vienā dienā aizsūtītu IZM vēstuli, ka tās pāriet privātās skolas statusā, ka gan tad IZM darītu? Tad IZM padotībā vairs neatrastos neviena skola un tā IZM varētu iet pašlikvidēties.
Pasniedzējs 11.06.2019. 22:35:44
Jā, bet tāpēc jau nevajag likvidēt skolotājus. Vajag likvidēt Izglītības un zinātnes ministriju. "International School of Latvia" piedāvā skolotāju vakances ar algu 1750 eiro par slodzi (man CV-Online šodien šādu piedāvājumu atsūtīja) un tā skola neņem vērā IZM ieteikumus un neseko nekādām kompetenču izglītības idejām. Un viņiem viss notiek. Valsts skolām vajadzētu pārņemt viņu pieredzi.
Izlasiet, ko saka Reirs, kāpēc FM nesaskaņo algu pielikumu: ne jau, ka nav veiktas reformas, bet , ka tās nav pietiekami aprakstītas iesniegtajos dokumentos. Un viņam VK varot aizrādīt, ka viņš dod naudu, bet reformas nav pietiekoši aprakstītas, lai gan ir veiktas.
Reformē katru gadu.Reforma izpaužas skolu slēgšanā.Varbūt Finanšu ministrija varētu pateikt gala variantu-cik skolām jāpaliek Latvijā.Nu cik tad liels ir tas cipars,lai ministrijām būtu labi? Tad sapratīsim,vai vērts iet kursos un sevi pilnveidot,varbūt ka pietiek ar 1 ģimnāziju un viss.Pārējie lai paliek melnstrādnieki.
Kāpēc skolotājs atkal ir ķīlnieks ministrijas nepaveikto darbu sakarā? ...jāuzklausa pārmetumi par nevēlēšanos mainīties, tajā pašā laikā - nenosakot konkrētus sasniedzamos un izpildāmos mērķus, lai varētu sacīt, ka viss noticis, kā plānots...
Tev to kaklarotu vispār var noņemt nost? Vai kaa saka- uz visiem laikiem piekniedeeta! Tak jus tur augśā vienojaties- ko teikt ,ko sludināt! Ta vienu dien Sprogainīte saka, ka viss ir OK, ta otru dien no cita kabineta kāds saka - ni un ni!!
Piekrītu komentāra autoram,kurš aicina 2.septembrī vienkārši neiziet darbā. Un neatgriežamies,iekams nav cilvēka cienīgs atalgojums! Un tie nav 40Eiro pie likmes!!!
Da nolikvidējiet to izglītību vispār valstij tak viņu nevajag ņemās kā ap skabargu p.....
un tā cerēju, ka nākošajā gadā par algas pielikumu varēšu atļauties aizbraukt uz Rīgu (150 km) un noskatīties kādu sen lolotu teātra izrādi, bet būs jāpaciešas
Kurš te nav izpildījis mājas darbus???? Izskatās, ka Izglītības Ministrija..
Kā - nav realizētas reformas? Un "Skola 2030", kur skolotāji strādā dubultā, cenšoties ieviest tās jaunās caurvijas? Tiešām būs jāgaida uz algu celšanu līdz 2030.g.? Ka tik FM nav norezervējusi naudu savu algu celšanai, tāpēc skolotājus var pasūtīt...
STREIKU!!!
Nu kā var nesolīt?! Teica Repše, tagad arī šī dāma...
Izskatās, ka FM ir tikai viena r e f o r m u mēraukla - r e f o r m a s ir tikai tās, kas ieekonomē līdzekļus, visticamāk, kaut ko samazinot, apvienojot, likvidējot!
Izskatās, ka FM ir tikai viena reformu mēraukla - reformas ir tikai tās, kas ieekonomē līdzekļus, visticamāk, kaut ko samazinot, apvienojot, likvidējot!
Izglītības ministre no JKP, finansu ministrs no V. Ar to viss pateikts. Katram sava politika, kura maz saistīta ar valsts interesēm.
Finanšu ministriju ziepēs!
Vecais īgņa 08.06.2019. 09:06:08
Vecā, jaukā rotaļāšanās ar solīšanu un nedošanu...Pirmspensijas vecuma skolotāji, tos dažus gadus būs spiesti izturēt, bet jaunatne uz skolu strādāt neies.Tas normāli! Ko meklēt jaunam ,izglītotam un ambiciozas cilvēkam tādā posta piemeklētā vietā?Parastie stimuli: atalgojums, karjeras iespējas, darba vide un apstākļi skolā" nestrādā".
lielais jautājums 08.06.2019. 07:12:30
Valdībai - cik skolas gribētu atstāt, lai varētu realizēt prasīto?Varbūt 4-pa vienai Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē .Varētu strādāt maiņās-24 stundās 3 skolēnu maiņas!
Saprotu, ka ne tikai manu komentāru nepievienoja. Izskatās, ka arī citi neatbilst morāles normām. Pretīgi
Tāravas Anniņa 07.06.2019. 20:14:36
Eu, tiešām vārds - rehformas - izraisa moderātu alerģiju komentāru slejā. :D:D:D
Ja vēl paši ministri zinātu, kādas reformas(izņemot skolu slēgšanu) viņi grasās veikt.
Tad jau skolotājiem 2. septembrī Zinību diena atkrīt. Līdz Jaunajam gadam varēs kaut kur piestrādāt. Skolas vaļā nav ko vērt.
Uzmanieties! 07.06.2019. 19:37:54
Ja savos komentāros lietosiet vārdu normālā veidā - R E F O R M A S, tad jūsu komentāru nepievienos, jo būsiet atļāvušies portāla prāt neētisku izteicienu! šis ir tāds atslēgas vārds, kas ir rupjība un:...... Iespējamie iemesli: Jūsu komentārs satur vārdu vai frāzi, kas neatbilst E-klases definētajām pieklājības un morāles normām
Uzmanieties! 07.06.2019. 19:36:36
Ja savos komentāros lietosiet vārdu normālā veidā - REFORMAS, tad jūsu komentāru nepievienos, jo būsiet atļāvušies portāla prāt neētisku izteicienu! šis ir tāds atslēgas vārds, kura pieminēšana komentārā ir pielīdzināta rupjībai!
Man neļauj šo komentāru publicēt - esot neētisks 07.06.2019. 19:31:01
Tātad tagad viss neētiskais teksts kopā: ... tepat zemāk pirms dienām divām bija raksts: "Ministre: Pedagogiem solītais algu pieaugums no septembra ir garantēts"!!! Tad kā ir ar to smieklīgi skumjo algas pielikumu, kuru sen jau apēduši nodokļi, cenu kāpumi, inflācijas, skolotāji nesaņems TĀPĒC............ KA IERĒDŅI NAV ĪSTENOJUŠI KAUT KĀDAS PAŠU IZDOMĀTAS R E F O R M A S !!! Tas būtu tā: es tev, Pēterīt, ieskaitē likšu divnieku, jo tava mamma nedzied korī vai nedejo deju kolektīvā! Loģika identiska! SKOLOTĀJI! Nu negaidām uz arodbiedrību! Septembrī neejam uz darbu un pieprasām vidējo valsts algu ar koeficientu, kas algu ceļ par vēl 2/3 valsts algas apmērā!!! Ja prasīsim to smieklīgo algas pielikumu, tad tā būs necieņa pašiem pret sevi!
Man neļauj šo komentāru publicēt - esot neētisks 07.06.2019. 19:30:07
SKOLOTĀJI! Nu negaidām uz arodbiedrību! Septembrī neejam uz darbu un pieprasām vidējo valsts algu ar koeficientu, kas algu ceļ par vēl 2/3 valsts algas apmērā!!! Ja prasīsim to smieklīgo algas pielikumu, tad tā būs necieņa pašiem pret sevi! Atslēgas vārds visam šim neētiskajam tekstam bija R E F O R M A S!!!
Man neļauj šo komentāru publicēt - esot neētisks 07.06.2019. 19:28:22
R E F O R M A S, KURAS IZDOMĀJUŠI PAŠI!!! Tas būtu tā: es tev, Pēterīt, ieskaitē likšu divnieku, jo tava mamma nedzied korī vai nedejo deju kolektīvā! Loģika identiska!
Man neļauj šo komentāru publicēt - esot neētisks 07.06.2019. 19:28:00
REFORMAS, KURAS IZDOMĀJUŠI PAŠI!!! Tas būtu tā: es tev, Pēterīt, ieskaitē likšu divnieku, jo tava mamma nedzied korī vai nedejo deju kolektīvā! Loģika identiska!
Man neļauj šo komentāru publicēt - esot neētisks 07.06.2019. 19:26:43
NAV ĪSTENOJUŠI KAUT KĀDAS
Man neļauj šo komentāru publicēt - esot neētisks 07.06.2019. 19:26:01
TĀPĒC............ KA IERĒDŅI NAV ĪSTENOJUŠI...
Man neļauj šo komentāru publicēt - esot neētisks 07.06.2019. 19:22:29
Tad kā ir ar to smieklīgi skumjo algas pielikumu, kuru sen jau apēduši nodokļi, cenu kāpumi, inflācijas, skolotāji nesaņems
Man neļauj šo komentāru publicēt - esot neētisks 07.06.2019. 19:21:58
... tepat zemāk pirms dienām divām bija raksts: "Ministre: Pedagogiem solītais algu pieaugums no septembra ir garantēts"!!!
Skolotāja parastā 07.06.2019. 19:20:55
... tepat zemāk pirms dienām divām bija raksts: "Ministre: Pedagogiem solītais algu pieaugums no septembra ir garantēts"!!! Tad kā ir ar to smieklīgi skumjo algas pielikumu, kuru sen jau apēduši nodokļi, cenu kāpumi, inflācijas, skolotāji nesaņems TĀPĒC............ KA IERĒDŅI NAV ĪSTENOJUŠI KAUT KĀDAS PAŠU IZDOMĀTAS REFORMAS!!! Tas būtu tā: es tev, Pēterīt, ieskaitē likšu divnieku, jo tava mamma nedzied korī vai nedejo deju kolektīvā! Loģika identiska! SKOLOTĀJI! Nu negaidām uz arodbiedrību! Septembrī neejam uz darbu un pieprasām vidējo valsts algu ar koeficientu, kas algu ceļ par vēl 2/3 valsts algas apmērā!!! Ja prasīsim to smieklīgo algas pielikumu, tad tā būs necieņa pašiem pret sevi!
Tas viss, kas te notiek, ar prātu vairs nav aptverams!
Nezin kāpēc mans komentārs tika dzēsts. Kas portālam nepatika? Vai nav taisnība, ka par 40 eiro pielikumu skolotājiem tiek pieprasītas reformas, kompetences utt. Vai tiešām kāds domā, ka 710 vai 750 eiro par slodzi ir milzīga nauda?
skumji, skumji, skumji.... 07.06.2019. 18:48:30
... tepat zemāk pirms dienām divām bija raksts: Ministre: Pedagogiem solītais algu pieaugums no septembra ir garantēts!!! Tad kā ir ar to smieklīgi skumjo algas pielikumu, kuru sen jau apēduši nodokļi, cenu kāpumi, inflācijas, skolotāji nesaņems TĀPĒC............ KA IERĒDŅI NAV ĪSTENOJUŠI KAUT KĀDAS PAŠU IZDOMĀTAS REFORMAS!!! Tas būtu tā: es tev, Pēterīt, ieskaitē likšu divnieku, jo tava mamma nedzied korī vai nedejo deju kolektīvā! SKOLOTĀJI! Nu negaidām uz arodbiedrību! Septembrī neejam uz darbu un pieprasām vidējo valsts algu ar koeficientu, kas algu ceļ par vēl 2/3 valsts algas apmērā!!! Ja prasīsim to smieklīgo algas pielikumu, tad tā būs necieņa pašiem pret sevi!
Skolotāja parastā 07.06.2019. 18:46:50
... tepat zemāk pirms dienām divām bija raksts: "Ministre: Pedagogiem solītais algu pieaugums no septembra ir garantēts"!!! Tad kā ir ar to smieklīgi skumjo algas pielikumu, kuru sen jau apēduši nodokļi, cenu kāpumi, inflācijas, skolotāji nesaņems TĀPĒC............ KA IERĒDŅI NAV ĪSTENOJUŠI KAUT KĀDAS PAŠU IZDOMĀTAS REFORMAS!!! Tas būtu tā: es tev, Pēterīt, ieskaitē likšu divnieku, jo tava mamma nedzied korī vai nedejo deju kolektīvā! Loģika identiska! SKOLOTĀJI! Nu negaidām uz arodbiedrību! Septembrī neejam uz darbu un pieprasām vidējo valsts algu ar koeficientu, kas algu ceļ par vēl 2/3 valsts algas apmērā!!! Ja prasīsim to smieklīgo algas pielikumu, tad tā būs necieņa pašiem pret sevi!
Un atkal par IZM neizdarību cietīs skolotāji... jau ik gadu sola samaksu celt septembrī, tad sola iestrādāt budžetā, tad no 1.janvāra un tā joprojām pa apli vien, pa apli. Alga nepaliek lielāka, bet slodze gan. Tā tiek visādi pielāgota un sarēķināta tā, ka paši rēķinātāji neko vairs nesaprot, bet IKVD jau tādiem "sīkumiem" lielu vērību nepiegriež.
Nepietiek droši vien ar kādām pussimt slēgtajām skolām nākamgad, jāslēdz masveidā vēl!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.