Lietotājvārds
Parole
Lai veicas!
Daļa bērnu jau ir tiktāl digitalizējušies, ka digitālajā pasaulē pazudusi viņu spēja mācīties. Digitāli mācīties nebūt nav vieglāk par mācīšanos ar grāmatu un burtnīcu, jo ne jau forma nodrošina mācīšanās spēju. Jau pirms laba laika tika īpaši iekārtoti dabaszinību kabineti - plaši, nodrošināti ar interaktīvajām tāfelēm, skolotāji - ar digitāliem materiāliem-, jo eksaktie priekšmeti bija un ir valsts prioritāte. Kāpēc vēl aizvien, kad jau pagājuši vairāki gadi (un kabineti jau drīz būs novecojuši kā fiziski, tā morāli), nav gaidīto rezultātu?
Viens ieguvējs noteikti ir, tas ir "Lielvārds". Par pārējo ... nu, tad jau redzēs...
Jā, protams, Lielvārds izglītos. Kārtējais Lielvārda lobijs. Vai kāds ir pierādījis zinātniski, ka matemātiskā kultūra paceļas, šādi rotaļājoties?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.