Lietotājvārds
Parole
Datu ievadītājs 27.06.2019. 11:57:07
Un vai kāds ir rēķinājis un valstī uzskaitījis, cik stundas prasa datu ievade šajās neērtajās sistēmās? Gan skolēnu reģistrēšana, gan punktu ievade (piemēram informātikas eksāmenā par katru skolēnu jāievada 132 punkti!) Un visticamāk skolotājs to nedara pārbaudes laikā, tātad kaut kur iepriekš tos 132 punktus jau ir pierakstījis. Kopš šī gada ir nācis klāt vēl viens pienākums "Starptautisko testēšanas institūciju pārbaudījumu ievadīšana". Darāmo pienākumu skaitu palielina katru gadu, bet algu vēl vienam vietniekam neviens nepiedāvā.
Ir pilnīgi nenormāli, ka informātikas eksāmena testa daļu nevar nodrošināt elektroniski!
Interesanti būtu zināt vai IZM domā arī par valsts pārbaudes sistēmas saskaņošanu (vai eksports/imports) ar Mykoob un E-klasi, lai skolotājam nav jāvada rezultāti divās sistēmās? Tā mēs lielamies ar ātru internetu, bet realitātē mums eksistē dubults roku darbs - datu ievade vairākās sistēmās. Citiem vārdiem sakot zems darba ražīgums un atpalicība......

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.