Lietotājvārds
Parole
vienkāršais tautietis 13.07.2019. 19:25:27
Skaudra patiesība, kuru komentēja "cilvēks parastais".Absolūta realitāte.Kādēļ tas tā notiek? Atbilde vienkārša - finanšu dēļ, jo skolotāju algu lielumu esošajā algu sistēmā nosaka princips-"NAUDA SEKO SKOLĒNAM"! Lai pedagogi saņemtu sev iztikas līdzekļus, tiek "pievērtas acis"uz visiem pazemojošiem apstākļiem apmācību procesos.
cilvēks parastais 04.07.2019. 13:38:09
Noteikumiem un kritērijiem jābūt gana skaidriem. Līdz šim bija vakarskolas, kurās neklātienes vai tālmācības variants notika tā - visus darbus elektroniski sapilda kāds spējīgs cilvēks (piem., vidusskolēns vai students), kuram par to samaksā. Kad pienāk eksāmenu laiks, tiek iesniegts atbrīvojums no eksāmeniem. Rezultātā izglītību iegūst cilvēks, kurš vispār neko nezina. Klātienes pārbaudēm jābūt tādām, lai būtu skaidrs, ka cilvēks reāli kaut ko zina. Ja ir atbrīvojumi no eksāmeniem, tad pat regulārajiem kontroldarbiem klātienē jābūt vairāk.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.