Lietotājvārds
Parole
ne tikai fizikas skolotāju. Arī datorikas, ģeogrāfijas, bioloģijas. Trūkst vienkārši GUDRU skolotāju visos priekšmetos! Jo algas ir niecīgas... Un par ilgajām darba stundām mājās neviens pienācīgi nemaksā. Kurā vēl darbā jāstrādā 3-4 stundas pēc darba laika?? Un alga reāli ap 500-700 eiro. Ne atpūsties, ne paceļot, ne smuki sapucēties.
Tas viss ir labi. Nav fizikas skolotāja - dziedāt un dejot. Latvija ir svarīgāka, ko zināt fizika
Kā savā runā sacīja mūsu prezidents - ielaista slimība 30 gadu garumā...Ķer nu vēju!
40 EIRO NEGLĀBS:) 12.07.2019. 19:55:02
Lūdzu nodrošiniet normāla garuma darba dienu (lai visus n-tos pienākumus var paveikt 8 stundu laikā darba vietā), tad varbūt par to algu arī kāds gribēs strādāt.
diēzs no Latgales 11.07.2019. 23:59:59
Kur tad nu skolotāju pārpalikums? Jāsaka kā deputātiem - Gribētāju tik daudz, ka pusgada laikā konkursa kārtā nevar izvēlēties, kuru ņemt, lai atbilstu kompetenču prasībām!?... Lai taču 'misionāri" (negribas pat lietot šo vārdu, jo tā jau ir zināmā mērā šī vārda zaimošana, ja zina īsto nozīmi) tā teikt, rukā. Gribētāju piepelnīties daudz! Sviests! Turpina tādā garā un vakaņču brīvu būs vēl vairāk! Sūda 40EUR uz papīra klāt neglābs!
Piekrītu "Mediķa" viedoklim. Kāpēc gan līst profesijā, kurā sagaidāmi vien pazemojumi publiskajā vidē? Tiklīdz rezultāti skolēniem viduvēji vai kāda cita negatīva situācija - jau uzsit uz pieres zīmogu: slikts skolotājs. Trakākais, ka arī starp pašiem skolotājiem ir tendence dalīt: es esmu labs skolotājs, bet tas cits ne. Kamēr taisām reitingus, apgalvojam, ka "re, kur ir skolotāji, kas māk strādāt (piemēram, ar talantiem), bet citus pedagogus noniecinām, tikmēr reālās problēmas paliek nerisinātas un skolēnu sekmju līmenis nemaz nekļūst labāks. Tas "suns" netiek rakts, tur, kur viņš ir "aprakts"...
Ja pedagoģijā ieviestu praksi, ka tad, tikko kāds pedagogs iesniedz atlūgumu, tūlīt tas parādās kādā vienotā vakanču sarakstā, tad skats būtu baiss. Tad arī varētu celt tādu pat trauksmi kā medmāsas un prasīt cienīgu algu ap 1000 eiro. Bet mēs pakalpīgi meklējam visiem spēkiem un pa visādiem ceļiem tos trūkstošos pedagogus, lai tik nerādītos nepievilcīgā gaismā. Kad tad nu nekas ilgāku laiku nesanāk- tad publicē un meklē publiski. Bet fakts no tā nemainās- Latvijā trūkst skolotāju. Un, kad labi esi iepazinis visas prasības un apjēdzis papīru kalnus un vecāku un skolēnu "tiesības"- tad, skaidrs, ka retus galvas bāzējus cilpā vien izdodas sameklēt...
"Misionāriem" taču ir piemaksa, tātad saņemtu dubultīgi!
Tā ir mazāk nekā pus slodze - uz rokas ap 200 eiro. Vai man vērts braukt un tērēt savu laiku?
Nopietna skola diez vai gribēs.
Kur tad "misionāri"?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.