Lietotājvārds
Parole
Svaigākos jaunums labāk skatīt pa tiešo izm lapā: www.izm.gov.lv/lv
Diemžēl realtāte ir cita. Man ir bijuši kādi 4 reemigrējušie, vai ārzemju latviešu dzimušie bērni, kas jāintegrē vidējā klašu posmā. Un ir ļoti smagi. Lai gan visur raksta par "slikto" LV zināšanu kvalitāti, akadēmiskās zināšanas pie mums ir 2 - 3 klases augstākas. Un ir skumji, ka bērns, kurš te atbrauc, beidzis 7 klases ārvalstīs, bet skolotājs "uztausta", ka zināšanas ir 5. klases līmenī, bet vecāks uzstāj uz to, ka jāmācās 8. klasē. Nu vismaz vienu klasi zemāk vajadzētu, lai aizlāpītu robus latviešu valodā un matemātikā.
Jebkura gadījumā vecāki ir atbildīgi par to, lai bērns iekļautos Latvijas izglītības sistēmā, skolotāji un administrācija var sniegt tikai konsultācijas nevis sēdēt kā privātskolotāji un mācīt bērnam valodu. Par to ir jārūpējas vecākiem.
Nevis nelikt vērtējumu, bet nozīmēt vasaras papildus darbus, lai apgūtu valodu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.