Lietotājvārds
Parole
Man patika un PATIKA tas, ka nebija Oliņietes u.c. tukšo salmu kūlēju. Matemātikas skolotāju grupā sadzirdēju, ka pa lielam matemātikā nekas nemainīsies, reizi mēnesī paspēlēsies ar kompetencēm, bet pamatā jāiemāca tie paši pamati. Jauki.
Biju, veltīgi iztērēta diena. Tukšas runas ne par ko.
Nekā. Šogad nevienu reizi netika pateikts vārds "kompetence". Visi runātāji cīnījās ar vārdu "starpdisciplinaritāte". Ar pirmo reizi pateica viena runātāja, bet viens atzinās, ka to nespējot izrunāt. Bet vispār konference bija laba, man patika. Ir daudz par ko padomāt, un mazākas bailes no jaunā standarta.
Paldies Vilibald, par Dromi!
Šogad neaizbraucu - iemesls banāls. Paredzu, ka atkal visiem būs(bija) jāklausās Oliņietes & Co vāvuļojumi par kompetenču milzīgo nozīmi jaunās paaudzes attīstībā (degradācijā)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.