Lietotājvārds
Parole
Žēl, ka reitingos visu laiku ir kļūdas. Pirms 2 gadiem aizmirsa pielikt latviešu valodas valsts olimpiādi 8. - 9. klasēm, šogad - valsts atklāto datorikas olimpiādi. Uz e-pastu neatbild. Un ir skumji, ka tāpēc skola pēkšņi nobrauc par 20 vietām. Kritika būtu jāuzklausa, mēs taču neprasām to, ko nebūtu pelnījuši.
>>>Sise 30.08.2019. 18:36:39 30.08.2019. 20:12:00
Visam Jūsu teiktajam var piekrist, atskaitot pēdējo teikumu. Veiksmei ar gudrību nav tieša sakara. Veikties var gan gudriem, gan ne tik gudriem, gan pavisam negudriem. Arī pieaugušie dzīvo savu dzīvi - reizēm veiksmīgi, tad gadās neveiksmes, tad atkal veiksmes. Citam dzīvē veicas vairāk, citam mazāk (tam drīzāk sakars ar karmu (tas tiem, kas mani saprot)).
kas tā par muļķīgu salīdzināšanu starp skolām?! Nu nevar salīdzināt Rīgas 1.ğimnāziju ar izcili gudriem bērnim ar vienkārşu lauku vidusskolu, kur iespējams izcili gudri bērni ir 10 pa visu vidusskolu.Tad nu šie jaunieši tiek vilkti uz visām pusēm, gan skolas pasākumos, gan visās pieejamās olimpiādēs, cik tad tas jaunietis var pavilk?! Tāpēc stulbums tie skolu reitingi. Ne vienmēr dzīvē tie gudrinieki ir tie veiksmīgākie.
Nu, kā Jūs saprotat ar varu atstumšanu? Ir eksāmens, kuru nokārtojot veiksmīgi, tiek uzņemti skolā (kā tas notiek arī citās skolās). Skaidrs, ka vajag uzņēmību , vēlmi, zināšanas,lai izdotos. Ne jau visi tajā skolā piedalās olimpiādēs. Tie, kas grib, tie piedalās. Citi sevi vairāk velta zināšanu apguvei mācību stundās ikdienā. Nevienu no skolas ārā nemet tādēļ, ka nepiedalās olimpiādēs. Vispār nekas ar varu netiek darīts. Skolotāji jauniešus ciena un tiem uzticas, un otrādi.
Drīzāk jāsaka: "ar varu" atstumj tos, kas nevar nodrošināt ar pirmajām vietām.
Viņi iet paši, neviens nevāc ar varu.
Tas būtu smieklīgi, ja tā nebūtu. Savāc gudrākos .
Klusie panākumu kaldinātāji. 29.08.2019. 13:17:16
Ja ieiet šīs skolas mājas lapā, tad pēdējo gadu sasniegumi pat nav minēti. Skolotāji, skolēni vienkārši strādā, un par katru panākumu nelielās. Malači! Liels prieks par skolu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.