Lietotājvārds
Parole
Vilibalda pēdējam komentāram... 30.08.2019. 11:16:05
Lūk, kur pareizā atbilde! Viss, kā parasts šai valstī-skaļi, populistiski saukļi un darbības imitācija! Un kāds par to saņem piķīti(ne jau skolotājs''parastais'')...
Vilibalds, tam kas rakstīja man atbildi 28.08.2019. 21:13:30 29.08.2019. 18:07:40
"Lietas ir jādara ne tikai tad, kad kaut ko pasludina, bet katru gadu!" - piekrītu, bet "vadoņiem" var maksāt (arī "trekni") tikai tad, kad pasludināta un pieņemta kampaņa....
Tehnoloģiju gads bez tehnoloģijām....
Un visus pārējos gadus, kad neko nepasludina, tad tehnoloģijas atstās mēslainē? Lietas ir jādara ne tikai tad, kad kaut ko pasludina, bet katru gadu!
Interesanti. Ja gadu nenosauktu par super duper gadu, tad tehnoloģijas neļautu lietot?
Vilibalds Parastajam 28.08.2019. 08:23:41
Jūs jautājāt: Un kāpēc gan aktivitātes nevar veikt, nepasludinot nekādus gadus, bet gan atbildīgi strādājot? Mēs atbildam: Tāpēc, ka kādam šādas akcijas (pasākumi, pasludinājumi, kampaņas) ir jāiniciē un jāvada.
Uz olimpiādēm brauc daži ģēniji un prieks par viņiem! Bet, ja olimpiāde tiek pasludināta par "Vienu no centrālajiem “Tehnoloģiju gada” pasākumiem", tad jāsecina, ka viss tas gads būs veltīts dažiem skolēniem. Un kāpēc gan aktivitātes nevar veikt, nepasludinot nekādus gadus, bet gan atbildīgi strādājot?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.