Lietotājvārds
Parole
Tas ir normāli,kad skolas izveido savdabīgu vērtēšanas sistēmu.Ja neesi skolā un šajā dienā raksta pārbaudes darbu,tad tev liek neieskaitīts.Kā var tā darīt?Pat ja skolnieks bija slimnīcā un nebija veselu mēnesi,tad vienalga skolotājs vērtējot darbu liek neieskaitīts,kaut zināja,ka skolnieks bija slimnīcā.Visiem uzspļaut.Vai tad no tā atkarīga skolotāja alga?Skolotājiem un administrācijai ir jāiet tādiem skolniekiem,kuri ilgstoši slimo vai dabūjuši kādu traumu dēļ kuras nevar apmeklēt skolu,jānāk pretī un nedrīkst vērtēt neieskaitīts vai nv.Tādi burta kalpi riebjas.Nu jā veido mākslīgo kvalitātes reitingu.Bet par skolniekiem viss vienalga.
Fui Jaunajai Konservatīvajai partijai par TĀDU izglītības ministri!!! Lielas cerības uz viņiem liku..... Bet pēc Šuplinskas "izgājieniem" un tā, ka partija nekādi nereaģē, mūžam par viņiem nebalsošu.... Fui! Fui! Fui!
Jau ir jaunà sistèma!!! Galìgi garàm, gan pii gan skolàs. Jàskaidro màjàs bèrnam saprotamà valodà uzdevumi, jo teksti priekš pieaugušo loğiskăs domāšanas. E-klasè laikus mājasdarbi nav, paziņojumi atnāk kad bĕrns jau skolā. Būs daudz nesekmīgo, tas nu FAKTS.... Robotu apmācības, ne bĕrnu.. Saka, ka nevĕlami sĕdět datoros, telefonos, bet skolās tur tik būs jāsěž..jau sācies. Neatbalstu, Izglītība iet sviestā!!!
Sorry , bet neko sliktu te neredzu .
Patiesībā jau nē!☹️
Man tas patīk!!!!
pirmsskolā tās kompetences vispār sviests īstākais.Kur mēs atkal aiziesim,ja ļausim bērniem pašiem izvēlēties ,ko mācīties.Vai viņas pašas skolā ir strādājušas.Piecgadīgs bērns atnāk uz skolu no mājām,vai viņš zina ,ko grib.Ja skolotājs būs tikai konstultants,tad bērns tāds arī pabeigs pirmsskolu,neko nezinot.Kas tās par caurejām ,piedodiet,savādāk tās nevar nosaukt.pie tās niecīgās algas vēl pieliek klāt neskaitāmus darbus,Kāpēc mums tāds mazs bērns jāvērtē kaut kādā programma,vai mēs neredzam,ko viņš māk/Jo ātrāk šo sviestu izbeigs,jo labāk.Protams, lektores ir samācījušās liet ūdeni,un grib,lai mēs piekrītam.Bet jāsaka,ka pedagogi arī ,palielākam ir kā aitas,visas stāv klusu ,nekam neiebilst,tikai leksciju stapbrīžos cepās savā starpā.
Kā es tiem kompetentētājiem novēlu, lai aklo zarnu viņiem grieztu kompetents ķirurgs, skatoties "jūtūbē" pamācību!
Vilibalds ->Nereāli 15.09.2019. 18:54:26 16.09.2019. 15:22:11
Aizmirsi -> 3.) Viņi taču praktiski neko priekš skolas nemāk, jo visu "pārzin" tikai teorētisko tēžu veidā.
Kurš ir radījis ilūziju, ka varēs spēlēties? Kad palasa sasniedzamos rezultātus, tad kļūst skaidrs, ka spēlītēm laika nebūs... Man šķiet, ka pat nopietni būs jāstrādā vēl vairāk nekā līdz šim.
Saule. Oliņiete un Catlak! Marš uz skolu, pastrādāt! 1. Viņi par skolotāja algu nestrādās! 2. Skolēnu žēl - par ko viņiem šads sods...
Oliņiete un Catlak! Marš uz skolu, pastrādāt!
Mūsu izglītības programma līdz šodienai izaudzināja nevien vienu paaudzi un neviens to nevar nosaukt par slikto vai nepareizo, jo paši izaugam. Iemācīt bērnam lasīt, rakstīt un skaitīt var tikai mācību procesā. Lai tie kas izdomāja kompetenču pieeju atnāk un praktiski parāda kā iemācīt vielu "spēlējoties". Var būt pēc laikā būs saprotams kā tā ir izgašanas, jo izglītības līmenis būs neatgriezeniski pazaudēts. Es gribu lai manu bērnu māca dzīvei, nevis spēlei. Pedagogi ir šokā par programmu, kuru nesaprot kā istenot. Cietis bērni, cietis vecāki un skolotāji. Apdomājaties lūdzu! Nevajag inkubēt ārzemju idējas!
Vilibalds - skolotājai 12.09.2019. 07:08:10
Atbildēšu tā pat kā mums atbild: "Jūs taču esat speciālisti, jūs jau paši zināsiet kā....."
Neesmu redzējusi nevienu drukātu mācību materiālu, ko varētu izmantot savā stundā. Nevienu
Kā pasakā - karalis ir pliks, bet visi sit plaukstiņas, cik jauks tērps - tās kompetences
Kur paliek vispārējā vidējā izglītība? Tu,cilvēciņ,skolnieciņ,jau pašos sākumos būsi nolemts tai taciņai,pa kuru it kā tajā brīdī iesi. Tie,kuri grib jau vidusskolā jau izvēlēties,lai dodas uz profesionālajiem tehnikumiem.
Nauda un tikai nauda! "Jādabū cauri", neskatoties ne uz ko, šis projekts, jo Eiropas fonda miljoni jau izlietoti!
Cik skumji!
Kāda tolka Laucienē tā pat ir slikti es pati aizgāju jo tur nav nekas labs un 6.kl pat neļauj neiet uz dejošanu tā ir piespiešana man teica draudzene
Tīna >>aaa 09.09.2019. 17:27:48
???..skolotāju kolektīvās bezatbildības sistēma... To skolotāji izgudroja? Viņiem kāds jautā vai uzklausa? Pareizi ir tikai tas, ka sekmju pasliktināšanās rezultātā un bēdīgā finālā gan vainos skolotājus: "Kur skatījās, ka neredzēja?"
skolotājs parastais 09.09.2019. 15:01:18
Kad skolotāji iebilst, pauž savu kritisko nostāju pret kompetenču izglītības "murgiem", izsaka savu redzējumu par nepieciešamajām pārmaiņām izglītības jomā, viņi tiek brutāli apklusināti ar tādām frāzēm kā "jūs tur padomju laika paliekas", "pirmspensijas vecuma tantuki", "esat par slinku, lai augtu līdzi laikam" u.tml. Demagoģija un apzināta noniecināšana no amatpersonu puses. Nu, tāpēc esam iemācījušies klusēt un mierināt sevi ar domu - tāpat jau strādāšu ar bērniem pēc sirdsapziņas, bet māžošanos ar kompetencēm atrādīšu, kad ieradīsies kāds augstu stāvošs viesis. Vilks būs paēdis, un kaza dzīva.
Kompetences - skolotāju kolektīvās bezatbildības sistēma, kas izveidota skolēnu pilnīgai un galīgai degradācijai.
Ak ,tauta, kā Tu krāpta tieci!
Mums jau nevajag gudrus cilvēkus, ja ļaujam oliņ-boliņ mūs regulēt, kā vien tīk. Ko domā valdība, Izglītības pārvaldes, skolu vadības, skolotāji, ja šo te pieļaujam. Kā zombēti! Nelasām presi! Turamies pie saviem krēsliem. Mīksti iesēdušies, mīksti laižam. UZ PRIEKŠU!
Do dubult# minors 08.09.2019. 19:23:31
Jāpalasa, ko raksta gudri cilvēki nesen iznākušajās avīzēs - Avotiņš un arī Rancāns no Makašāniem par konfe.....
Do3 minors Ak un ak 08.09.2019. 19:21:08
Ne ar rokām sagrauj oliņ- boliņ bet savām piediet, sačakarētājām smadzenēm un eironaudas alkatību.
Skumji,ka valsts atbalsta pieeju- labak mazak zina, bus vairak nezinataju, viegli ietekmejama un vadama sabiedribas dala. Skumji, ka liela dala kuri ir par, nesaredz zemtekstu.
neko nesaprotu,kas man būs jādara!
Izglītības 06.09.2019. 12:57:54
sistēmas vadība kārtējo reizi apliecina, ka Einšteinam bija taisnība: stulbums ir bezgalīgs lielums.
Nelietīga, noziedzīga izglītības pārpalikumu pilnīga sagraušana - tā ir kompetenču izglītība.
Tikko bija raksts, kurā teikts, ka Francijā kompetenču izglītība skolēnu zināšanas nogrāvusi uz leju: šodien labākais skolēns ir kādreizējā sliktākā skolēna līmenī. Cik dzirdēju: Spānija arī gājusi caur kompetenču izglītību turp un atpakaļ uz iepriekšējo, veco izglītības sistēmu. Žēl, ka šādi oliņ-catlak eksperimenti sagraus to, kas vēl Latvijā atlicis no izglītības. Ievedīsim inženierus un zinātniekus no Ķīnas, jo latviešu bērni skolā būs tikai samuļļāti kompetencēs. Vai tiešām nevienam nav tiesības viņiem iebilst?
Man ir jautājums: Ja tagad uzsāksim kompetenču pieejā balstītu apmācību, tad iepriekšējā bija nekompetenču pieejā balstīta apmācība? Sveiciens Oliņai, Catlakam un viņiem līdzīgajiem, kuri ar savām rokām turpina graut izglītības sistēmu! Jūsu veikums ir brāķis!
Plānota sistēmas iznīcināšana. Vienreiz jau iebrauca grāvī ar izvēlēs priekšmetiem, bet nekā, braucam pa sliedēm tajā pašā grāvī vēlreiz. Ar ko arī visus apsveicu!
Visā šajā murgā ir tikai viena laba lieta - tiek apgūti milzīgi ES fondu līdzekļi. Fondu apguvēji, neskatoties uz sastrādāto brāķi, muļķībām un citām nejēdzībām, apgūtos līdzekļus jau pa lielam notrallinājuši. Padomājiet, kā uz mums skatīsies Eiropa, ja atzīsim, ka līdzekļi izlietoti nelietderīgi un tos nāktos atmaksāt. Kas atmaksās? Oliņiete un Co? ceri nu. Tāpēc .... mēs varam cepties, mēs varam sūkstīties , bet "šamiem" jau kā vienmēr par maz...
ex skolotāja 05.09.2019. 12:21:33
Ja klasi beidz 20 skolēnu. No tiem 4 aiziet pa medicīnas līniju, 3 - pa IT , vēl kādi 3 -lauksaimnieciskās specialitātes, bet kādi 3-4 pa pakalpoju sfēru izkaisās, pa mākslām arī. Vai tiešām skolas ir spējīgas piedāvāt tik dažāda virziena specializācijas?
"Saule vēl nebija uzlēkusi, kad muļķu zemē sākās rosība. ." Visu cieņu Pedagogiem, kuriem būs šīs nejedzīgās reformas jāpārdzīvo un jāiznes uz saviem pleciem!!!
Jā, jā - šajā jomā eksperimentiem ir īstā vieta. Nez, kādus eksperimentus Catlaks veic ar savējiem mājās? Varbūt varētu uzzināt pieredzi kompetenču izglītībā, kuru Catlaks guvis eksperimentu rezultātā savā mājā ar cilvēkiem?
Svešvalodas - angļu, vācu vai franču? Tad jau sanāk, ka krievu valodas eksāmena kārtošana skolēniem tiks aizliegta? Bet kāpēc?? Kas tās par reformām? Vajag dot vairāk iespēju jauniešiem apgūt un attīstīt dažādu svešvalodu prasmes!!!
Nu gribas taču vēlreiz pārbaudīt - varbūt tomēr darot to pašu un tāpat, var iegūt citu rezultātu! No tās pašas sērijas taču bija mēģinājums atkal pārcelt skolas sākumu no 6 gadu vecuma. Iepriekšējā mēģinājuma rezultātā jau tikām pie 12-gadīgas skolas, ka snomainīja iepriekšējo 11 gadu apmācību. Ir taču skaidts, ka tas bija taisnākais ceļš uz 13-gadīgu apmācību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.