Lietotājvārds
Parole
Šķiet Daces kundze pati neprot normāli komunicēt bez apvainojumu bārstīšanas, ja kāds nepiekrīt viņas viedoklim ;) izklausās pēc prastas sievietes, kas ļoti lepojas ar savu "muzikālo izcelsmi"un gaumi - vispār diezgan uzjautrinoši lasīt šādu ar savu ego pārņemtu cilvēku tā saucamos komentārus. Tā kā visticamāk arī man tiks ieteikts iedzert ko nomierinošu - Dace, ko jūs pati lietojat? :)))
Dacīt, lai nebūtu jāklausās tizlā latviešu mūzika un nervi nebūtu čupā no to komponētām melodijām (arī tautasdziesmām to skaitā), pagādājiet sev un savai ģimenei ausu aizbāžņus. Nav dārgi. Nezinu, kurā mūzikas skolā Jūs esat gājusi,bet man savā laikā kāds profesors Mūzikas akadēmijā teica tā: "Gribi būt labs mūziķis, tad ir jāklausās dažāda mūzika! Bet, ja vēlies palikt amatieris, tad klausies tikai to, kas tev patīk un spried patīk/nepatīk līmenī!".
Pirms kāda laika redzēju vienas tautumeitas vadītu stundu. Bija jāsaķer galva. Ja tādas būs mūzikas stundas, tad nav jābrīnās, ka bērni nepratīs ne dziedāt, ne ko no mūzikas sapratīs. Detaļās neieslīgšu.
Ziniet, mani vecāki ir mūziķi un kas ir LIELĀ mūzika- zinu. Esmu beigusi mūzikas skolu. Un kāds te vispār sakars ar literatūru un citiem mācību priekšmetiem? Taču beidzot filtrējiet, par ko raksts un komentāri. Kaut kā neatceros, ka es jūs būtu sūtījusi kur patālāk, piem.prom no valsts. Ne jau es šeit žulti izgāžu. Es komentēju par tēmu. Savukārt jūs bārstāties ar apvainojumiem. Jauku vakaru ))))varbūt derēto ko nomierinošu ieraut jums ???
Izlasiet vēlreiz manis rakstīto. Un nevajag man bāzties virsū ar ITKĀ super-puper mūziķiem, tādiem kā Tautumeitas un tamlīdzīgiem mistiskiem virknējumiem. Vispirms izlasiet 10x manis rakstīto ! Man nav jāklausās uzspiesta, izkropļota Latviešu mūzika, kuru šobrīd pasludina par ko KOLOSĀLU.
Pārsteigts 18.09.2019. 14:52:11
ASUS, švakas jums zināšanas mūzikas jomā un inteliģences trūkums stipri jūtams - kā tad ar P.Vasku, M.Braunu, par mūsu lieliskajiem operdziedoņiem un diriģentiem pat nerunājot... un koriem, kuri gūst godalgas pasaules līmeņa konkursos. Droši vien par Dziesmu svētkiem arī neko neesat dzirdējis.
Kamēr Jūsu bērns mācās LAtVIJAS valsts skolā, ir tikai normāli, ka viņš apgūst LATVIEŠU valodu, literatūru, mūziku, vēsturi. Nevienam pašapzinīgam un gudram igaunim, francūzim, spānim utt., nenāk ne prātā apšaubīt un noniecināt savas tautas kultūru, latviešiem gan. Cits jautājums par šīs konkrētās vietnes piedāvājuma daudzpusību. Bet "dacēm" viss, kas ir latviešu, būs slikts tik un tā, savukārt ārzemēs, tur gan ir paradīze ;-) Varbūt dodieties, Dace, uz ... !
Virsraksts pārāk daudzsološs.
Kur ir BTS?
Kad sakārtos izglītības sistēmu? Manam bērnam nevajag jūsu tizlo latviešu mūzikas uzspiešanu ar visai apšaubāmiem mūsdienu savārstījumiem mūzikas jomā !!!!! Jau pietiek ar to, ka visām radio stacijām ir obligāti jāatskaņo latviešu mūzika....tad nu brīžam birst TĀDAS PĒRLES, ka gribas kliegt...ja LATVIJĀ nav mūziķu un dziedātāju, ir vien daži profiņi, tad pārstājiet man to uzspiest. Ne jūs noteiksiet, kādu mūziku man klausīties.
Tautumeitas....akd....uz kurienu ejam???
Музыка - самый главный предмет в независимой Латвии. Только новых Паулсов, которые появились при советской оккупации, увы, нет. А математика не нужна. там мозг напрягать надо. а с этим проблемы.
Jā. Un kur ir tie mūzikas instrumenti? Vai skolās ir ģitāras? Cik bērniem ir personiskās ģitāras un māk spēlēt? Sitīs ar kociņiem ritmu vai plaukstām? Labi. Cik stundas? Kas pēc tam apmaksās šo vietni? Nu ne jau skolas! Mūzika taču mazsvarīgs priekšmets gan daudzu skolu vadību, gan daudzu kolēģu izpratnē.
Kur ir Lil Pump
Kā ir apriebusies muzikālās gaumes uzspiešana skolās. Variet sākt noriet...ka neesmu patriote un neko nesaprotu...ja ta, lai tā būtu..
Hm, vietnei šķiet vēl jāpabeidz tulkojums latviešu valodā.
Es apskatījos to vietni, un sapratu, ka viņai ir vajadzīgi daudz uzlabojumi. Manuprāt skolniekiem kuri vēlas apgūt mūziku caur šo vietni ir jābūt piejai visām dziesmām.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.