Lietotājvārds
Parole
rakstu jau 3.komentāru 06.10.2019. 13:45:34
e-klase manās acīs ir zaudējusi uzticēšanos un cieņu. Vai mēs šai valstī varam runāt par vārda brīvību? Ja arī šo izdzēsīs, interesanti, kurš bija atslēgas vārds...?
e-klases koriģētājiem un komentāru atsijātājiem 06.10.2019. 13:43:05
Cienītie, kur ta apsveikumi Skolotāju dienā? Kur vispār pazudušas interesantās aktualitātes un ziņas? Nevarat vēl iesildīties , jebšu naudiņa apgriezta tāpat kā skolotājiem? PS. Ja reiz izcēlāt šo zibakciju, kur informācija par tās rezultātiem???
līvai un ne tikai... 05.10.2019. 17:45:33
''Nespējnieki un skauģi'' labprāt būtu ieraudzījuši kādu jauku apsveikumu Skolotāju dienā arī kādā no interneta portāliem, piemēram, e-klasē...bet šogad-nekā! Tik vien bija , kā informācija par zibakciju...Kolēģi, vai arī Jums izskatās, ka e-klases ziņu sadaļa kļuvusi ļoti tukša un neinteresanta?tukša
Palasot komentārus, rodas nepatīkama sajūta, ka šeit spieto nespējnieki un skauģi. Vienai žēl, ka kaimiņienei būs "par vienu vairāk", cits nespēj izdomāt, kā sasniegt pateicības objektu. Aizsūtiet uz skolu vēstuli (skolotājai, ar roku rakstītu tekstu lasot, būs silti, silti), galu galā, piezvaniet uz skolu! Tad vēl pukst, ka jaunieši ir bezpalīdzīgi... Kādas pašas?
Žēl, ka šeit jādabū foto un jābūt sociālajos tīklos. Tas, ka ziņa ir atrodama e-klasē, tas labi, to lasa nevien skolēni, bet arī vecāki, kuriem rūp bērna izglītība. taču sociālos tīklus gan nelieto visi (daudzi skolēni ir par jaunu, bet tie jau pateiks paldies klātienē, ja gribēs), taču arī vecāku vidū ne katrs vecāks lieto tos facebook vai Instagram. Un nebūt ne katram ir saglabājušie foto (vai tie vispār bijuši), man ir foto ar vidusskolas dažiem skolotājiem, kad skolā sāka bildēt olimpiāžu dalībniekus kopā ar skolotājiem, taču no pamatskolas posma man ar skolotājiem nav neviena bilde, pat izlaiduma tikai ar klass audzinātāju, bet ir 2 skolotājas no tā laika, kam gribētu pateikt vislielāko paldies. Esmu pārāk tālu, lai aizbrauktu, nezinu adresi, lai apsveikumu nosūtītu, ļoti gribētu, bet nezinu kā lai nodod paldies.
Ir taču svētki. Jaunieši to vēlas atzīmēt tā. Necepieties, katrs svin savus svētkus kā vēlas. Mani neaizvainos arī tas, ja nepateiks paldies, jo pati to nepaspēju pateikt, biju jauna un domāju savādāk. Es tāpat zinu, ka esmu kāda dzīvi mainījusi. Tāpat kā mani šodienas ceļos aizveda mani skolotāji, pat nedomādami, ka to dara. Un daudzi no viņiem ir mūžībā. Mēs taču savā aizņemtībā reizēm aizmirstam paldies pateikt saviem vecākiem. Tā vienkārši notiek . Tikai pusmūžā līdz sirds dziļumam saproti, kas ir saņemts. Tāpēc priecāsimies par to mazumiņu, ka mūsu jaunieši atcerēsies un pateiks paldies citiem skolotājiem. Savā ziņā tas būs arī par mums, arī tas būs labi. Lepojieties ar sevi skolotāji, jūs esiet miljonu un vairāk vērti. Mēs esam kopā ar jauno paaudzi un lielākā daļa no viņiem ir izcili cilvēki, ja vēl nav, tad būs.
Skolēni, kuri jau beiguši skolu, par šo pasākumu neko nezinās, jo kurš gan no viņiem vēl iet e-klasē lasīt, ko te raksta?!?! Un - no acīm nost, no sirds ārā, ja kas.
Šovu laikmets. Patiešām ,pasaki paldies savam SKOLOTĀJAM pa tiešo. Piezvani,uzraksti,apciemo.
Zibakcija - kārtējais zibinošais brīnums. (Pokozuha - tā teica krievu laikā). Mums notiek grāmatu lasīšanas zibakcija - visi paņem grāmatu, izliekas ka lasa, šim procesam uztaisa panorāmas foto un ... viss. Ne kāds no tās akcijas lasa vairāk. Pēc 5 minūtēm viss jau aizmirsies. Mums notiek vingrošanas zibakcija. Atnāca "knorbeļi", pastaipījās, pēc 5 minūtēm aizmirsa. Ne kāds vairāk vingro, ne ko. Tāpēc nesaprotu, priekš kam vēl šo zibakciju. Vai lai kāds (kāda) paspīdētu ar extraoriģinālu ideju?
Un kā tad zibakcijā ar datu aizsardzību. Fočē un tik liek skolotāju bildes facebook???? Daudz mīļāk un sirsnīgāk ir vienkārši pateiktais PALDIES bez soc. tīklu starpniecības.
It kā ideja forša. Bet ir daudz skolotāju, kuriem nepateiks paldies. Jo savā mierīgā darbā viņš atstājis pēdas, kuras īpaši nevar manīt. Tomēr tās ir veidojušas skolēnu, viņam to pat neapzinoties. Klases audzinātāja atnestās zeķes, kādas priekšmeta skolotājas smaids no rītiem, viegls uzsitiens pa plecu un uzmundrinošs joks. Diez vai to atcerēsies...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.