Lietotājvārds
Parole
Tad ta brīnums! 09.10.2019. 21:02:48
Slima suņa murgi.man tā liekas... Mūszemē-Ar vārdiem pilis ceļ, ar darbiem aizkrāsnē! It visās jomās, pinās kā vistas pa pakulām! Arī skolās un izgl.sistēmā kopumā.
skolēnu vecāks 09.10.2019. 15:49:41
Kādas vēl digitālās aktivitātes??? Kāpēc atkal kaut kas no bērnu izglītošanas tiek uzlikts uz vecāku pleciem? Manu bērnu skolā vēl trešajā klasē nav paredzēta neviena datorzinību stunda, bērniem tikai prasa dažādos mācību priekšmetos meklēt nepieciešamo informāciju internetā. Ko lai viņš atrod internetā, ja nemāk datoru ieslēgt, nemāk wordā neko uzrakstīt. Visu jādara vecākiem. Tad kāda mārrutka pēc to skolu vajag? Lai vecāki paši izglīto savus bērnus mājās, un reizi mēnesī skolēni var aizbraukt uz konsultatīvo centru (skolu) un nokārtot pārbaudes darbus, lai saņemtu oficiālu vērtējumu par savām pašmācībā iegūtajām zināšanām. Valsts ietaupītu miljonus, jo nevajadzētu algot tik daudzus pedagogus, uzturēt skolas, apmaksāt transportu skolēnu ikdienas vadāšanai utt.
nevis runā
esu 89 gadu veca pensijanare un skokotaja latviesu val es au tecu viram ka pelite nav domata kakim mans virs ir neatists
Ja pati māte soc.tīklā youtube izliek savu nesakarigas mūzikas pavadībā lēkājošu 9 gadigu meitu un vāc laikus no jebkura , tad kādam vēl ir jautājumi ...?
zinu droši 02.10.2019. 12:43:05
Raksta vērtība 0. Latvijas ģimenēs vispār nesarunājas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.