Lietotājvārds
Parole
1_klasnieka mamma 10.10.2019. 21:26:10
Visdrīzāk valsts līdzekļi būtu jāefiktivizē- pielīdzinot deputātu algas skolotāju algu apmēram- ar šo pietiktu, lai visi skolēni līdz 12-mitai klasei varētu izmantot brīvpusdienas.
Решение правительства увеличить государственное финансирование политических партий на фоне урезания бюджета обедов в школах и детских садах выглядит цинично. Такое мнение в своем Twitter высказал эксперт по политическим вопросам Юргис Лиепниекс.
Man alga nav pieaugusi, tā kā īpaši neiespringstu. Drīz valsts pārvaldi nevajadzēs, jo lielākā daļa funkciju ir nogrūstas uz pašvaldību pleciem. Ar šādu pārvaldību Latvijai nav nākotnes.
nodokļu maksātāja 09.10.2019. 20:42:03
Nevajag spiest visiem bērniem ēst brīvpusdienas ! Bērni neēd pasniegto, ēdiens nonāk atkritumos ! Lai ēd tie, kuriem vecāki ir iemācījuši ēst veselīgu ēdienu , cienīt ēdienu . Pārējie lai pērk piedāvājumu ēdnīcā par vecāku naudu !
Tas ir kaut kas nenormāls, uz kā rēķina tagad pacels pedagogu algas....! Kādēļ pedagogiem jākļūst par ķīlniekiem? Un ja godīgi, tad summa 1.42 eur jau sen ir par mazu, lai bērns skolā paēstu, lielā daļā pašvaldību vecāki maksā klāt. Daudziem bērniem laukos siltas pusdienas ir , diemžēl, vienīgā siltā ēdienreize. Savas algas gan valdība vēlas pacelt un jau mērāmu virs 5000 eur..., bet skolotāju algas būs paceļamas uz bērnu pusdienu rēķina.
Valsts izglītības iestādes ir internātskolas un tml., profesionālās skolas, tehnikumi.
Jūs paši lasāt kopublicējat? "Pienākums pašvaldībām piedalīties 1.-4.klašu izglītojamo ēdināšanas izmaksu segšanā neattieksies uz ēdināšanas izmaksu segšanu valsts izglītības iestāžu izglītojamajiem. Viņu ēdināšana arī turpmāk tiks nodrošināta no valsts budžeta līdzekļiem - tādā pat apmērā kā līdz šim." Uz ko tas attieksies?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.