Lietotājvārds
Parole
Pasniedzējs 24.10.2019. 20:20:21
Braucu no koledžas, kurā pasniedzu augstāko matemātiku, dzirdu divus divpadsmitgadīgus puišus sarunājamies, vērojot sociālos tīklus: "Es tai meitenei ielaikoju un viņa man arī, es viņai laikam patīku... Ej, tu beidz šitā jau nu gan nav to vērts, lai viņai ielaikotu, paskaties kāda meitene man ielaikoja, es viņai laikam nereāli patīku, paskaties, forša, vai ne?" Man šodien nejauši ienāca prātā doma, ka varētu būt kāds sociālais tīkls, kur nozpiežot podziņu ar gredzena attēlu, katrs varētu virtuāli stāties virtuālajā laulībā.
Un kur paliek cilvēciskais kontakts? Mājās katrs ģimenes loceklis "sēž" savā telefonā, nesarunājās, tagad arī stundās katrs "sēdēs" savā ierīcē, un vairs nesarunāsies. Bez tam, cik nācies vērot dažādus digitālos materiālus, grūti novērtēt to kvalitāti.
Tikai nevajag pirkt Ķīnas ražojumus! Mēs jau iekrītām ar tām nekvalitatīvajām spēlēm ķīmijā,
Cik tas izmaksā kopumā!
Cik skaisti! Bet... Laiks beigt fantazēt! Nodrošiniet tehnisko un materiālo bāzi! Tad var piedāvāt utopiskus projektus!
Pasniedzējs 19.10.2019. 20:52:39
Var atrast, ka tas maksā ap 220 eiras. Ražots Ķīnā.
Un cik tas maksā?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.