Lietotājvārds
Parole
Kādi "pussoļi", ja ir tikai politiķu solījumi un budžetā algu palielināšanai finansējums nav plānots?
emīlija jelagina 29.10.2019. 17:51:42
ļoti forši
Kad bija Mikiško vadībā, vismaz varēja redzēt uz kurieni organizācija virzās un bija arī uzlabojumi. Kas tagad? Izdabāšana valdībai, nekas vairāk.
Vanaga ir tur, kur viņa ir, lai valdība varētu nerēķināties ar pedagogiem. Kā Juris rakstīja - kopā tusē, tik kameru priekšā iejūtas arodbiedrības priekšsēdētājas lomā. Pedagogu vietā es jau sen nemaksātu ne kapeiku šai dubultas morāles vadītajai iestādei.
Nokaitināts jaunais pedagogs 27.10.2019. 17:29:14
Nebūs kārtīga streika, nebūs arī reformas izglītībā! Kādēļ strādāt un mainīties nezināmā virzienā, ja pašam skolotājam no tā ne čiku ne grabu? Skolotāja darbs sen nav komunistiskās ideoloģijas izpildītājs, skolotājs vairs nestrādā idejas vārdā, viņš arī grib braukt ar svaigu mašīnu, staigāt labos apavos un neatteikt sev primitīvām lietām! Attopieties, strādājam tik, cik tarificēts!
Strādāju skolā jau 25.o gadu...šogad puse darba nedēļas- līdz 19tiem, stundu saraksts tāds, ka nepilna slodze samētāta pa visu nedēļu. Klasēs pāri par 30 bērniem. Vērtējumiem jābūt vismaz 2reiz mēnesī. Brīvdienas pavadu, labojot darbus. Alga-knapi savilkt galus kopā, dzīvojot īrētā dzīvoklī. Ar šausmām domāju par apkures sezonas sākšanos vai slimošanu. Izklaides? Pozitīvas emocijas?Ārzemju braucieni? Saturīga atpūta?Personiskā dzīve? Kas tie tādi??? Un iepriecināšu-no gada uz gadu kļūst tikai sliktāk. Jauns ministrs, vai ārzemēs murgainas idejas sagrābstījušies funkcionāri, kuri vēlas attaisnot savu eksistenci (vai tikt pie kādu fondu vai projektu naudas), jaunas šausmas...Tāpēc bēdz projām, kamēr vēl esi kādam vajadzīgs un spēj pārkvalificēties!!!
Strādāju pedagoga jomā tikai 5 gadus. Pēdējos 3 gadus darbā pavadu no 7.30-18.00. Loģiski, ka privātās dzīves nav, jo visu laiku domas par darbu (arī atnākot mājās), atalgojums manai slodzei smieklīgs, jo maza skola. Šogad nopietni sāku aizdomāties, ka gribu mainīt profesiju. Apnicis, ka pret mani slauka kājas ne tikai valdība, bet arī sabiedrības.
Gribi teikt, ka tās konsultācijas ir neapmaksātas? Ja apmaksātas, kāda problēma - ja atnāk, strādā ar bērniem, ja neatnāk - gatavojies.
Sāpīga un precīza taisnība mušai. Tieši tā notiek skolās, kur vadība pakalpīgi domā par sava posteņa saglabāšanu, izdabājot Naudas Maka Turētājiem....:-( muša 23.10.2019. 11:26:11 Varbūt labāk nevajag? Realitātē algas ar katru paaugstināšanu samazinās. Tiek izdomātas jaunas opcijas, kas jāpilda slodzes ietvaros, samazināts konsultāciju skaits, laiks par gatavošanos stundām utt.
Medmāsām alga 1100(bruto), skolotājam 750(bruto). Nav žēl, bet kāpēc skolotājs ir tas, kurš tiek pamests sabiedrībai nozelēšanai? Kāpēc mums finansiālais gads sākas 1.septembrī, nevis kā visiem 1.janvārī? Kāpēc, lai skolotājs saņemtu pielikumu vispirms kaut kas jānomazina, vai jāapkaro ēnu ekonomika?
Patriekt to LIZDA vadību ar s..... mietu!
Mums šogad konsultācijas tiek spiestas nejēgā. Uz 24 matemātikas stundām jāņem 200 minūtes konsultāciju, t.i. 5 stundas! Iknedēļu skolotāju sanāksmes, kam mēnesī jāsastāda 75 minūtes. Audzināšana 5 stundas. Pārējie darbi atlikušajā laikā - 4 stundās. Sagatavot 1 stundu plānots 4 minūtēs, bet darbu labošanai paliek 2 stundas nedēļā. Strādājam ar atdevi :)
Varbūt labāk nevajag? Realitātē algas ar katru paaugstināšanu samazinās. Tiek izdomātas jaunas opcijas, kas jāpilda slodzes ietvaros, samazināts konsultāciju skaits, laiks par gatavošanos stundām utt.
Pedagogiem nav arodbiedrības. Naudas ievākšanas kantoris. Viņi taču visi kopā strebj kafiju un tikai kameru priekšā tēlo.
Vanagai vajadzētu demisionēt. Arodbiedrības līderis bez mugurkaula - skolotāju paverdzināšanas instruments Valdības rokās.
Sākas atpakaļgaita. Kā vienmēr. Nekas nebūs. Varēs ieviest kompetenču izglītību brēkdami un par kapeikām.
Nodevēji.
Tad atliekam arī partiju finansēšanu. Aicinu parakstīties: iekopē pārlūkā: manabalss.lv/atlikt-partiju-finansejuma-pieagumu-lidz-nakamas-14-saeimas-ievelesanai/show

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.