Lietotājvārds
Parole
Kāpēc? Vienā komentārā tā skaisti jau bija salikti "pa plauktiņiem" argumenti. Pirmkārt, reformu bīdītāju rokās ir plašsaziņas līdzekļi (ceturtā vara!) Otrkārt, jau ir iztērēta (lasi - izķinķelēta) prāva naudas summa, un, ja izrādīsies - pa tukšo, var sanākt skandāls! Treškārt, no tās siles varēs vēl baroties un baroties gan reformu kūrētāji, gan materiālu taisītāji un aprobētāji. Ir jau vēl ceturtkārt un piektkārt... Un tāpēc reālie darba darītāji var samierināties ar tiem ierādīto muļķīšu lomu un mierināt sevi, ka gan jau kārtējo reizi (!) pratīsim izgrozīties tā, ka vilks paēdis, bet kaza dzīva
Bet kāpēc mēs, skolotāji, reālā darba darītāji, nevaram protestēt pret visu šo murgu? Kur vien lasu komentārus, atsauksmes šausmīgas, mēs paši saprotam, ka ar zināsanām būs cauri, bet paši ļaujam, lai daži alkatīgi, neko nesaprotoši no reālas skolas ikdienas, cilvēciņi grauj visu to, kas vēl ir palicis labs. Ja mēs atteiktos šādi strādāt, tad boliņietes komanda runātu savādāk. Mēs paši esam gļēvi!
"Man kā vēsturniecei... 07.11.2019. 15:03:27
loģika ir stiprā puse"... Tāpēc nespēju izlasīt līdz galam gramatiski neloģiskus tekstus (šo reklāmrakstu).
Un, ziniet, tas- "diktēja pa rindiņai un atprasīja pie tāfeles" nemaz nebija tik absurdi! Tas bija : informācija+ treniņš, treniņš, treniņš =zināšanas un prasmes.Bet tagad lai es skolēnam ar MT vai MG( un nu jau drīz klasē "iekļaus" arī ar UT) rosinātu spēlējoties atklāt pašam zināšanas par divdabja teicienu un pieturzīmēm??!! Es nezinu, kā to izdarīt un nevienos kursos , kā to izdarīt, lai ir arī rezultāts, neatrodu reālu atbildi.
Man tagad šitädam teātrim jātaisa stunda...viens uzrakstījis päris teikumus ,vienu attēlu un man tagad ,,jāaprobē,,...kurš to aizsāka?
Vai līdz šim visi diktēja pa rindiņai kladēs un atprasīja pie tāfeles Absurds ! Katrs skolotājs centās dažādot mācāmo ar neskaitāmām metodēm, gājām kursos, pilnveidojām mācību procesu, nu tagad tam visam Xpāri, būs pa jaunam ! Strādāju 40 gadus, mani māc bažas par veiksmīgu izdošanos !
Mācīsimies arī izcili sveicināt:) -programma „Pedagogu caurviju prasmju pilnveide skolēnu rakstura audzināšanas un izcilība sveicināšanai” (citāts no teksta)!
2 gadu laikā tika veikts starptautisks projekts un pētīta šī pieeja 2 ārvalstīs.... Tad kāpēc pirms projekta beigām, pirms secinājumiem jau tika pasludināta iepriekšejās izglītības pieejas nāve un obligāta maiņa uz šo jauno, kā arī standartu maiņa utt.???
Par tik lielām projektu naudiņām var arī atļauties "malt tukšus salmus " un "filozofēt par audzināšanas jēgu"...Nez kā tad mums līdz šim rakstīts visos gudrajos izglītības pavadrakstos - kas ir mērķis , kādu mūsu sabiedrības pilsoņu audzināšana jāveic? Vai 2019. gada septembrim tas vēl nebija svarīgi?! Tā arī pazūd tā Eiropas godība...
Neatradu "project outcomes aprakstu"
Domāsim par domāšanu .......
Tieši tā! Teātri rādot, nav svarīgi, cik daudz apgūst, galvenais, ka iziets cauri priekšrakstiem!
Skolēnu uzplauksme- kronis visam!!!!
Mana draudzene vakar skatījās t.s. "kompetenču stundu" kādā no pilotskolām un secināja "tik maz iemācīt vienā stundā es nevaru atļauties". ..
Visu laiku bija nosaukums "kompetenču pieeja". Pēkšņi tas ir papildināts - "personīgo kompetenču un rakstura un rakstura izglītība".
vai esmu dumja, vai? 01.11.2019. 16:02:18
Kas tas bija? Ņirgāšanās???
par to pašu 31.10.2019. 19:51:14
Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas! :))))
Un vēlreiz. Lūdzu šo pārtulkot latviešu valodā.
Man par skolas darbu nemaksā tik, cik strādāju, kāpēc vēl tērēt laiku šim visam? Vispirms jāsakārto apmaksas sistēma par reālo darbu, nevis jāturpina virzīt kompetences.
Liela māžošanās...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.