Lietotājvārds
Parole
Kādas muļķības Jūs te rakstāt.Vajag nākt uz šīm lekcijām,tad nebūs greizi viedokļi par to,kas ir pašiem nezināms. 3
LABS!!!!!
To: Nopietnais 13.11.2019. 09:56:07
Ak, naivais, naivais cilvēk!! Elektromobiļi un vispās zaļā enerģija nākotnē sola pasakainu peļņu tiem, kas pirmie uzlēks uz viļņa. To taču tu, cerams, esi lasījis...
Ok, pietiek ar sazvērestības teorijām. Par kādu "zaļo biznesu" un "naudas maisiem" iet runa? Dabas aizsardzība nav nekāds peļņu nesošs bizness, kompānijas tikai cenšas neieiet mīnusos. Un kāpēc lai mēs neatļautu dažiem nopelnīt naudu, ja tas nes labumu dabai? Bēdīgi redzēt, ka cilvēkiem ir neziņa par patieso piesārņojuma nopietnību...
Loti labs
Atkal tikai latvieshu beerniem, krievu beerni it kaa neeksistee?
Greta ir tikai marionete. Lelle. Izkārtne. Reklāmas triks. Totāla manipulācija. Dusmas uz viņas sencīšiem, kas atļauj tā izmantot bērnu. Aiz Gretas sejas slēpjas viss "zaļais bizness" ar miljardu peļņu. Tādi paši naudas maisi, kas šobrīd piemēslo klimatu. Jaunieši to neredz, tāpēc jau tas ir PR projekts!
Jauniešiem LNB kompostrēs smadzenes ar Grētas idejām? Aiz viņas stāv liela nauda, vai tiešām arī Latvijā to neredz? Vecāki, sargiet savus bērnus!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.