Lietotājvārds
Parole
Es un mana ğimene gan bija vīlusies pasākumā. Mērķauditorija-bērnudārza un sākumskolas bērni-šāds info nebija pieejams. Solītais šovs sliktā amatieru līmenī, neērti pat bija skatīties. Ja ieejas maksa ir € 13,50, tad attiecīgi vajadzētu piestrādāt pie kvalitātes.
man ļoti patīk šī foto
Ir vērts aizbraukt. Ļoti patika-kaut kas pavisam savādāks nekā Staro Rīga. Galvenais silti saģērbties:)
nu ko var ņemties. Kā kaut kas, tā man nav naudas. Nav i nav. E-klase nav tikai priekš skolotājiem. Ko jūs pīkstat visu laiku. Un tiešām - vai tik traki ir - varbūt kaut kur Latgales nostūrī - cik zinu, tad Jelgavā un novadā, neviens pat neiepīkstās par algu.....
Nečīkstēsim par mazajām algām! Valsts nepilda savus solījumus, mēs neieviešam tās kompetences!
Justīne >citādi domājošajai 21.11.2019. 16:17:32
Tāpēc jau mums tā alga ir tik, cik ir!!! Visā pasaulē cilvēki cīnās par savu labklājību un godīgu samaksu par darbu. Kad pedagogi dara to pašu, tad tas,redz, nav korekti. Tā nav čīkstēšana,bet dzīves nepieciešamība! Jums vajadzētu IZM pieteikties darbā. Tur domā tāpat!!!
Citādi domājošā 20.11.2019. 17:26:23
Man kauns par saviem kolēģiem, kas mūžīgi čīkst par mazajām aldziņām, tā vēl vairāk graujot skolotāju prestižu. Protams,lai kaut kur aizbrauktu vai iegādātos,ir jāveic zināmi iekrājumi,kā to dara vairums Latvijas iedzīvotāju. Būsim lepni par savu darbu, nezaudēsim cieņu savu bērnu un viņu vecāku acīs!
Piekrītu liepai! Visiem ierēdnīšiem par beņķu pulēšanu atņemtos 5% atdeva, bet skolotājiem 50% - aizmirsa. Gribam darīt to, ko esam mācījušies un protam, bet par cienīgu algu, lai varam atļauties to, ko citi uzskata par pašsaprotamu. Nu jau diezgan aprobežoti skan: "paši izvēlējāties", "ejiet citur"! Valdība saka tieši tāpat. Par īpašu gudrību neliecina...
Nav tik iespaidīgi, kā reklamēts, bet paskatīties var.
Man kā daudzbērnu ģimenei, ar 3 bērniem, vispār "nav paceļams" šis pasākums... Ko reklamē tādas muļķības e-klasē!
Ļoti foršas lampas nesmu redzejs
Nicola tesla. 16.11.2019. 18:34:58
Ogo lampas neredzeta lieta ! :0
Kad es kļuvu par skolotāju, alga bija pietiekama un atkarībā no darba stāža kāpa uz augšu. Nevarēja žēloties. Krīzes gados atņēma 52%, kurus joprojām neesam atguvuši. Darba apjoms un stress pieaug, alga sarūk, salīdzinājumā ar cenu kāpumu.
Noteikti ir vērts braukt! Ļoti skaisti un iespaidīgi. Jāvelk attiecīgi apavi!
NAV vērts. Pilnīgi noteikti. Bijām pagājušogad. Cilvēku jūra, izmīcīti dubļi. Ja tiktu uz salu ap -10 un snoegu, tad gan jau būtu forši.
Oooo kruti
Pat muļķim zināms, kādas algas ir skolotājiem Latvijā. Tā bija jūsu izvēle - kļūt par skolotāju, tādēļ vaimanas nevietā. Neviens jums neliedza kļūt par inženieri, programmētāju, IT vadītāju, estētiskās medicīnas ķirurgu u.tml. Pie zemās algas vainojiet vien sevi paša, jo Latvija nav nekāda brīnumzeme.
Nav jau gan nav Ceniņa. |Mūdienu skolotājam skolotāja darbs ir vairāk hobijs, bet ar savu gudro prātu skolotājs var nopelnīt naudu arī labākatalgotā vietā.....
Ar manu skolotājas algu 480 eiro - lai aizbrauktu līdz Pakrojai, lai nopirktu 5 biļetes, lai paēstu ceļā, jo bērni to noteikti gribēs, lai atbrauktu = 1/4 algas par 1 dienas braucienu...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.