Lietotājvārds
Parole
Izcils skolotāju un skolēnu sasniegums! Vaboles vidusskola svin 100 gadu jubileju-dāvana pašiem sev!
Agatei Skolai nav jāpilda sociālā funkcija! Tam ir domāti speciāli dienesti. Skolas funkcija ir izglītot. Un, ka klasē sēž pusotrs skolēns, bet viens pedagogs pasniedz n-tos priekšmetus, tad tāda skola ir jāslēdz.
Citējot rakstu :"Vērtējot šī gada centralizēto eksāmenu rezultātus, Endele uzsvēra, ka lauku vidusskolu grupā trešā daļa skolu nemainās, kas liecina, ka šajās skolās strādā profesionāli pedagogi, kuri spēj nodrošināt augstus sasniegumus ilgtermiņā. " Vai par to tiem "OPTIMIZĒTĀJIEM" nevajadzētu padomāt? Citādi par to tik runā kā par lauku skolu likvidēšanu (sauksim lietas īstajos vārdos, ne piesegsimies ar Šadurska izdomātiem terminiem). Un tas notiek, pat neskatoties uz faktu, ka lauku skolas pilda arī sociālo funkciju, uzņemot no pilsētu skolām izstumtos (lai reitingu nebojā) bērnus. Bet "ministērijas" izpratnē noderīgi ir tikai lielie "kombināti", tos vieglāk laikam kontrolēt.
Liels prieks, ka lauku vidusskolu līderos ir Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola. Patīkamas atmiņas par skolu, pedagogiem. Varētu teikt, ka vislabākie skolas gadi pavadīti tieši šeit! Skolotāji ļoti atsaucīgi, izpalīdzīgi un saprotoši. Gods būt šīs skolas absolventei!
Adresātam un pārdomām! Tur jau tajā lapā "konkurss.lv" ir eksāmenu reitingu konkurss un olimpiāžu, tieši par pēdējo arī cepos. Tur ir gan sākumskolas, gan pamatskolas.
Un ko darīt skolām, kurām nav centralizētie eksāmeni, piemēram, pamatskolām un sākumskolām? Tās nekādos reitingos netiek, lai gan, visiem zināms, ka vidusskolās vairumā mācās skolēni, kuriem pamatus zināšanās un prasmēs ielika pamatskolās un sākumskolā...., bet reitingi slavē tikai vidusskolas....
Apsveicu mazo lauku skoliņu,kas uz savu jubileju spējusi saglabāt vidusskolas statusu!
Kur tad Jelgavas abas ģimnāzijas un tehnoloģiju vidusskola?
adresēts jaa 19.11.2019. 19:08:28
Šajā reitingā tiek ņemti vērā tikai centralizēto eksāmenu rezultāti. Nav nekāda sakara ar olimpiādēm
Prieks par Līvānu 1.vidusskolu!
Vai nav kļūda? 19.11.2019. 18:57:02
Kāpēc neredzu Āgenskalna Valsts ģimnāziju? Vai tad nebija jābūt?
Ļoti žēl, ka konkursa veidotāji neņēma vērā kļūdas, kas radušās, veidojot reitingus. Tā aizpērn bija izlaisti latviešu valodas valsts olimpiādes reitingi 8. - 9. klašu grupai, šogad izlaisti valsts atklātās datorikas olimpiādes rezultāti. Tā kā manai skolai būtiski bija tieši šie rezultāti, nekas netika ņemts vērā, rakstot uz konkursa komiteju, tad skumji, bet šie rezultāti nav patiesi. Diemžēl. Skumji, ka kļūdas neņem vērā.
Izcils skolotāju un skolēnu sasniegums! Vaboles vidusskola svin 100 gadu jubileju-dāvana pašiem sev!
Prieks par lauku vidusskolām! Un par Ugāles vidusskolu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.