Lietotājvārds
Parole
Seksuālu izmantošanu var piedzīvot jebkurā vecumā. Tas nozīmē, ka ir notikusi vardarbība. Droši vien pieaugusi sieviete, bet tik elementāras lietas nesaprot.
vai tiešām visās vietās, sākot no bērnu dārza jāliek bērnam domāt par to, kā viņu varētu kāds abgrābstīt? Maz ticama efektivtāte tādiem izglītošanas pasākumiem. Un vai tiešām katrā 5. ģimenē kādu apgrābsta? Beidziet
Pieņemat, ka aptaujātie neatšķir vardarbību un izmantošanu no abpusējas piekrišanas?
te ir runa par izmantošanu pret savu gribu nevis apbusēju piekrišami
Rakstā lasu: "1 no 5 meitenēm un 1 no 8 puikām līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai piedzīvo seksuālu izmantošanu." Līdz 18 gadu vecumam?? Jūs jokojat. Protams, katrs 5., jo līdz kāzām nevainību saglabā vien katrs simtais...18 gadu vecumā jau lielākai daļai bijuši ...draudziņi. Nez, vai tādai statistikai ir jēga.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.