Lietotājvārds
Parole
Oga, runa šeit iet par Vēja Pilsētu??? Ja tā, sauc lietas savos vārdos... nav vārdu
Paliek iespēja darbu pildīt uz darba lapām taču! Skola var izvēlēties - online vai darba lapas.
Skolēnssss 21.12.2019. 09:41:38
Mums tā visi bērni rakstītu un mācītos
Izmēģinājām. Nebija slikti.Rakstījām pa grupām.Labošana vienkāršāka, objektīvāka.
ja datori nepietiek visiem pildīt darbu reizē, tad darbu vada pa grupām. Mēs tā darījām ar 6. klasi
Skolā ir 4 trešās klases. Tas sanāk 100 bērni. Datoru tikai 15!!!! Kā????
Oga, ko Tu cepies? Tāpēc jau skolas varēs izvēlēties. Tas, ka Tavā skolā 3.klasnieki nav apguvuši datormācību, nenozīmē, ka citās skolās nav savādāk.
Super! Jā, jā, jā, tiešsaistē, tiešsaistē! Liepājnieki , konkrēti, lielākajā vidusskolā, vēl 3. klasē datormācību nav redzējuši. Kur tiem darbu sastādītājiem smadzenes palikušas????
Skolā ir 4 trešās klases (100+ bērnu), bet datoru ir 20. Kā viņi 5 grupās pildītu, vai?
"Arī šobrīd ikvienam skolotājam un skolēnam ir iespēja iepazīties ar diagnosticējošo matemātikas pārbaudes darbu 3.klasei tiešsaistē. " - tikai tad, ja par to maksā, pieslēdzot PROF pakalpojumu. Šis raksts ir slēptā reklāma.
Bet skolās jau nav tik daudz datoru, lai vienllaicīgi visi var rakstīt.
Bijām tie, kas rakstīja izmēģinājuma darbu. Kāpēc šo darbu NEVAJADZĒTU rakstīt tieššaistē? 1) nav piemērota vide bērniem ar atbalsta pasākumiem. Ir dažādas mācīšanās traucējumu formas, kur digitālā forma nav piemērota. 2) 3.klases skolniekiem nav attīstas datorlietošanas prasmes. Nav pēc programmas bijusi informātika. Mūsu gadījumā informātiku apgūst kā fakulltatīvu, tāpēc arī piedalījāmies. 3) šo formu var īstenot 6.kl. un tālākos posmos.
liene-marš uz skolu atpakaļ! pareizrakstību mācīties! un savu vārdu- ar lielo burtu! :DDDDDDD

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.