Lietotājvārds
Parole
3 skolēnu mamma 05.01.2020. 13:33:02
Ne tikai Ķekavas novada vidusskolās vidusskolēnus motivē mācīties ar stipendijām. Vēl viena Pierīgas skola arī tā dara. Taču tas nemazina 9. klases skolēnus tomēr doties uz eksāmeniem, lai tiktu kādā no prestižākām skolām Rīgā (pārsvarā ģimnāzijām). Mans bērns tika vienā no tām un nemaz nepārdzīvo, ka nav stipendijas. Jaunākie 2 bērni arī raugās uz Rīgas pusi.
Netaisnīgi gan 27.12.2019. 22:42:05
Diemžēl trūcīgo pašvaldību bērni ar 9 un augstāk nesaņem pilnīgi neko...Pat ne brīvpusdienas vidusskolas klasēs! Par 7 un 8 pat nerunāsim.
Atbalstu jūsu viedokli, ka katra bērna individuālais sasniegums apbalvojams. Diemžēl tiek vērtēts no cita skatpunkta - atzīme ir kaut kāds rādītājs. 6 ir un paliek 6, lai cik smagi vai viegli iegūts. Un 9 ir 9. Tas ir augsts rādītājs. Kam vajadzīgas tās smagās pūles, ar kurām var sasniegt "tikai" 6? Cilvēka centība patiks melno darbu devējiem. Pārējiem vajag uzreiz 9...
Sniedziņš 21.12.2019. 09:37:29
Tas būtu labi mums būtu visiem tāda alga.
Kruti gan
Ja kāds nabadzīgā pašvaldībā mācās uz 9? Kurš viņu apbalvos? Ja kuram pie maksimālās centības ir 6? Kurš šo?
ar naudu jāmotivē-jā! ja tu "izlgītība" esi vecāks (mamma vai tētis) tev tas naaks pat labu. ja esi skolotājs-tev tas nāks pat labu. kāda starpība, ar ko motivē, ja vien tas nav sodāmi vai kā citādi nepieļaujami. ar ko tad tu gribēji, lai viņi tiktu motivēti? ar ideju? kaut kādu mistisku "gribēšanu mācīties"?! tu sevi pamotivē labāk ar kādu ne-naudas faktoru un pasaki,kā veicās. cik dienas "izvilki" pēc Maslova piramīdas apmierināšanas.:DDDDd klasika-sākumā smadzenes, tad mutes ieslēdzam.
Izglītība 18.12.2019. 14:31:43
Vai ar naudu būtu jāmotivē bērni mācīties? Nē! Bet vai tas palīdz? Jā, jā, jā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.