Lietotājvārds
Parole
Par neapmeklēšanu 10.01.2020. 14:34:10
1. Ja skolēns sistemātiski ignorē šī projekta individuālās nodarbības, tad skola ir tiesīgs līgumu lauzt - un piedāvāt iespēju citam skolēnam, kas iespēju izmantos. 2. Šis projekts piedāvā arī citas atbalsta iespējas(t. sk. apmaksā ēdināšanu profesionālo skolu audzēkņiem, ja nepieciešams, kompensē transporta izdevumus, var apmaksāt piesaistītu speciālistu darbu utt.)
Tikai žēl ka dēļ šī projekta, mūsu skolā pedagogi atteica parastās konsultācijas. Jo lai varētu aiziet uz konsultācijām bērnu vajadzēja pieteikt uz projektu Pumpurs. Vairāk par to maksājot. Mākslīgs projekts!!!!!
Pumpurs? drīzāk jau dulburis. ja neko nezina tad nezina un viss
to Skolotājs 04.01.2020. 16:05:46
Vai nu Jūs tiekat pamatīgi mānīts, vai arī tomēr nezināt neko par tematu, ko runājat...
Skolotājam 02.01.2020. 17:22:08
Šajā projektā skolotājiem nekādi papīru kalni nav jāgatavo, blēņas. Visu dokumnetāciju kārto mācību pārziņi.
Tātad izvēlēts nepareizs (nevajadzīgs) atbalsts.
Man meita 5.kl. arī šajā programmā apguva papildus matemātiku. Reizi nedēļā 2 mācību stundas. Bērns ļoti apmierināts, skolotāja patīk, ja netika stundu izmaiņu dēļ, vienmēr varēja sarunāt citā dienā. Un man personīgi patika, ka bērns kļuva drosmīgs un pats vienojās ar skolotāju, kas iedrošināja viņu attiecībā pret citiem skolotājiem. Noteikti mēģināsim tikt ari otrajā pusgadā.
Skolotājam 29.12.2019. 17:08:10
Nezinu, kā administrācijai, bet skolotājam par pumpura papīru rakstīšanu maksā gan. Ne daudz, bet maksā. Un nav jau to papīru daudz - dažas rindiņas elektroniskajā sistēmā.
Un vai kāds skaitīja, cik stundu skolotāji un administrācija pavadīja sagatavojot dokumentu kalnus? Pie tam par to neviens papildus nemaksā!
Brīnišķīgs projekts, ļoti novērtēju to!!!
Kāds atbalsts? Skolēns, kuram bija grūtības kādā priekšmetā, viņam pielika klāt novērotāju - tas ir citu skolotāju, kas vienkārši atsēž kaut kur kabineta stūrī. Tas vairāk izskatās kā iebiedēšanas līdzeklis. Neredzu atbalstu. Visu izdarija skolēns pats.
Vnk pielikt skolotājiem pie algas,nevis kkādu projektu.Uz parastām konsultācijām nenāk,stundas neapmeklē un nemācās un tad nu baigā palīdzība...
"'..kad nodarbība izvēlētajā mācību priekšmetā semestra laikā ir notikusi tieši 1 ×. Finansējums gan droši vien apgūts par pilnu pusgadu un arī bērns pieskaitīts statistikai". Ja nodarbība ir notikusi 1 reizi, tad skolotājs arī saņēma par 1 reizi. dimežēl 1 Pumpura nodarbība maksā ~ 4 eiro.
Gadījumi ir tik dažādi. Ir 5.-7.klašu skolēni, kas var sākt klaiņot un tā pamest mācības, ja nesaņem atbalstu jau tajā vecumā. Turklāt PuMPuRS sniedz daudzveidīgu atbalstu, tas ir, ne tikai mācību priekšmetos. 3 konkrētu skolēnu dēļ palīdzību nevar liegt pārējiem bērniem. Tomēr drīkst šos 3 neiekļaut projektā vai arī piesaistīt citu zinošu speciālistu (projekts to neliegs), kas palīdzēs kontrolēt puišiem, ko viņi dara un kādam jābūt rezultātam. Mūsdienās par ļoti daudz ko prasa atbildību no skolotāja, nevis skolēna, tāpēc arī nerada izbrīnu negatīvā pieredze.
Tas labi, ja kādam bērnam tiešām ir palīdzēts. Diemžēl ir gadījums, kad nodarbība izvēlētajā mācību priekšmetā semestra laikā ir notikusi tieši 1 ×. Finansējums gan droši vien apgūts par pilnu pusgadu un arī bērns pieskaitīts statistikai.
Ir ļoti dažādi... Piemēram, manā skolā šos atbalsta personāla pasākumus piemēro 5. - 7. klases skolēniem ar mācīšanās grūtībām, paldies par finansējumu, bet virsraksts neatbilst, ne jau viņi taisās pamest mācības. Bet paziņai lauku skolā ir matemātikā 9. klases 3 zēni, kuri nodarbībās ņirgājas, kuriem neko nevajag, vajag tikai skolotājam, ka nodarbība notikusi.
Ko?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.