Lietotājvārds
Parole
Nu pat ieraudzīju reklāmu tur bija rakstīts;Nēapēd planētu (neēd daudz gaļas). Nu ko tad jākļūst par veģetāriešiem. Galīga dullība. Vienu skuķi uztaisa.par baigo pētnieci un šī vēl paņems un mums dzīvi atņems?!
Nu pat ieraudzīju reklāmu tur bija rkstīt
Kura indistruja piegādā uztura piramīdas ?
Nepatīkami lasīt, zaļā arbūza Grētas murgs. Dzīvosim ledainās, smirdīgās telpās un sviestmaizes ietīsim lupatiņās
Vai pamanījāt, ka zem raksta stāv uzraksts "reklāmraksts" ? Tātad...kas to reklamē? Kas stāv aiz mazās panikas cēlājas Grētas? Jaunas milzīgā biznesa iespējas. Viss "zaļais bizness". Eko dzinēji, eko pārtika (jo gaļa taču kaitīga klimatam), eko energoresursi. Kas pirmais brauc, tas pelna lielo piķi.
Un ja Grēta aicina jauniešus piektdienās bastot skolu, lai piedalītos streikos, tad man skaidrs, ka Eiropa atbalsta jebkuru vēlmi izaudzināt tumsonīgus, neizglītotus jauniešus ! Grēta atzīta par gada cilvēku, un ko viņa māca?
'Kas izraisa klimata pārmaiņas? Zinātnieki uzskata, ka pie vainas galvenokārt ir cilvēks un viņa saimnieciskā darbība ...' Galvenokārt gan pie vainas ir dabas procesu cikliska mainība, kas saistās ar Saules aktivitātes maiņu, Zemes orbītas izmaiņām utt. Protams, cilvēkiem vidi nevajadzētu piecūkot.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.