Lietotājvārds
Parole
Ko satraukties un cepties par vēsturi!? Vēsture tiek pārrakstīta - kādēļ mācīt veco, ja jāveido jauna? Tagad jāmācās bija maz vēsture, tad turpmāk vispār nebūs jāmācās - brauks, ies uz baznīcām, nesīs savu senču foto un skolēns pats domās, ko vien būs spējīgs izdomāt no redzamā. Atmodiniet, skolotāji, savu kritisko domāšanu! Tad, iespējams, viss nekļūs tik nožēlojami, kā paredzēts.
Ja tā vērīgi paskatās lapā Skola2030, tad ļoti daudzi momenti norāda uz projekta nopietnības un svarīguma līmenim neatbilstošu, neskaidru un brīžiem paviršu pieeju. Piemēram, viena no visādām dīvainībām. Ja raksta virsrakstā teikts programma, tad rakstā runa nav par programmu, bet par programmas paraugu. Hm, bet kur tad pati programma?
Nav skaidrs PILNĪGI NEKAS!!! Vairākos mācību priekšmetos NAV mācību materiālu!!! Vai tie visu vasaru, atvaļinājuma laikā, kurā saņemta maza atvaļinājuma nauda, jo aldziņa ir maza, būs jāgatavo skolotājiem??? Par ko saņēma atalgojumu projekta autori? Tālāk - kas par papildus darbu, sagatavojot sadarbības stundas un plānojot darbu??? Vai tas būs jādara par velti? Nu nē!!!
.... ieviesēji var raportēt cik grib (vēl nav nekas "ieviests", bet visi kakti jau pieļauti), tikai jebkurš loģiski domājošs saprot, ka tam cilvēkam, kas diendienā strādā ar bērniem ir jāsaņem cienīgs atalgojums! 0
heam - jā, jāpievieno adresei beigās a. Bet šeit neļauj iekopēt precīzas adreses, tāpēc a noņēmu. Gudrs sapratīs.
nu taa > Es-am 06.01.2020. 14:00:38
Ierakstiet meklētājā : vebināri skola 2030 un skatieties sociālo un pilsonisko jomu. Tur ir arī visas citas jomas
Mīļie, pedagoģiskajam personālam ir 2 mēneši atvaļinājums vasarā. Tātad ko projekta autori iedomājas? Ka pedagogiem būs vasarā jāstrādā uz atvaļinājuma rēķina? Ko par to teiks Darba inspekcija, arodbiedrība ?
Vizuālā vēl nav. Tāpat kā rinda citu. Par vidusskolu nemaz nerunājot - tur nav nekā. Bet līdz tam, kad jāsāk strādāt ir tik laika, cik nu ir. Ja ņem vērā, ka no Jāņiem ir atvaļinājums, tad reāli ir pusgads. Un nav vēl programmu, par mācību materiāliem nemaz nerunājot.
un kur var apskatīt vizuālās mākslas programmas paraugu?
Lai nemulsinātu prātus, ka nav atrodams, tad he dotajai saitei vēl beigās jāpieraksta burtiņš a ;)
Es (am) un citiem, kas neprot lietot internetu: skola2030.lv/lv/jaunumi/zinas/vebinari-un-macibu-programmas-pamatizglitib
Kas par to maksās? Par cik palielināsies laiks stundu sagatavošanai, uzdevumu veidošanai u.c.?
Var mainīt saturu, var mainīt pieeju, var katra vārda galā piesaukt kompetences (kā mikrorajona urla piesauc bļ... un nah...), bet bez nopietna darba nekas nesanāks.
Veltījumam 02.01.2020. 15:52:13
Vai esi elementāti ierakstījis: paraugprogramma vēsturē un atradis? Visas runas par sasniedzamajiem rezultātiem un citas gudrības jau redzētas. Paraugprogramma - kas kurā klasē tiek apgūts. Cietiem ir, vēsturē - nav. Pievieno saiti, ja nav par grūtu, lai Es un līdzīgie nepratēji var atrast.
Galvenais, ka ES nauda ir nokāsta, ar to arī viss beidzas!!!
Veltījums Es 01.01.2020. 21:53:38
Vai Es ir atvēris lapu SKOLA 2030 un apskatījies vēstures programmu?
Būs jautri...
Savādi gan 01.01.2020. 20:40:11
Vai ieviešot šo sistēmu, kāds ir padomājis par papildu palīgu skolotājam, vai arī tiek uzskatīts, ka skolotājs ir supermens, kas turas uz saules baterijām?
Nav atrodama vērtēšana sportā.Arī šajă măcību priekšmetā katrs darīs kā gribēs. Ja naudu nepieliks kā solīts, lai tad standartu arī paši ievieš " cienijamie" deputăti
Nav atrodams programmas paraugs jaunajai pieejai vēsturē. Ko tas varētu nozīmēt? Mācīs pa vecam vai katrs skolotājs pats varēs savu piedāvāt? Vai arī vieglāk solīt, nevis izdarīt?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.