Lietotājvārds
Parole
Latviski var rakstīt arī nelatvieši ) Kā skolās mācā, ta arī rakstā ))
Kad būs kārtība valstī? Nav laika strādāt, dala tikai krēslus. Valsts valodas likums uz papīra.
Un ko liks vietā? Latviešu skolās gada sākumā trūka 40 skolotāju. Fiziski nav, kas skolās strādā.
Visus krievu=nekrievus - skolotājus, kas nav apguvuši valsts valodu sūtīt uz NVA, lai pārkvalificējās par arboristiem, dārzniekiem, apstādījumu ravētājiem utt..
Lēmums pareizs, tikai skumji par daudzu latviešu valodā rakstīto komentāru autoru pašu latviešu valodas prasmi. Diez vai tie visi lieto seno laiku podziņtelefonus, kuros nebija iespējams lietot garumzīmes un mīkstinājuma zīmes, taču arī tie ļāva lietot pieturzīmes un lielos sākumburtus.
Vispirms vajag sagatvot skolotājus, kas varētu apmācīt valsts valodā...
Pārliecība 07.01.2020. 19:50:49
Ja cilvēks vēlas dzīvot kādā valstī, tad tās valodu apgūst. Tas ir normāli jebkurā valstī. Kāpēc lai Latvija būtu izņēmums? Es nu arī nejūtos vainīgs, ka tik daudzi krievi, nodzīvojuši te visu mūžu, bet valodu nezina. Ja tādu attieksmi iemācījuši saviem bērniem, kāpēc lai ar to rēķinātos? Jāsmejas, kad latviešu skolā krievu bērni mācās krievu valodu kā svešvalodu. Absurds.
Cik latviešu aizmukuši no valsts, kur galvenais zināt latviešu valodu un nekādas ekonomikas? Grūtības tiešām padara stiprākus.
Lj ko tu runa! pie ka krievu berni vainigi ka vini latvija dzivo
visskaistaka 07.01.2020. 02:13:42
te dala skoleni vispar latviesu valodu normali nezin, kada runa var iet par to ka eksamenu normali nokartos
Apsveicami!
Cik ilgi dalīsim bērnus pa macibu iestādēm pēc tautības ,tik ilgi arì būs prblēmas .
Lai ir! tas tikai godīgi, jo mēs taču Latvijā dzīvojam, ja krieviem kas nepatīk lai iet uz savu valsti dzīvot un viss.
Skolotājam 06.01.2020. 14:08:50
Kāds sakars fizikai un matemātikai ar eksāmena valodu? Eksāmeni, izņemot svešvalodu - tiek kārtoti valsts valodā, punkts.
Latviešu valodu jāmāca latviešu valodas stundās, nevis fizikā, matemātikā utt. Ulmaņlaikos to prata izdarīt
Kā ko.Lai mācās vai meklē citu nodarbošanos.
Nu ko darit.....galvenais taču ne viss zināšanas, bet latviešu valoda :)))))) būs grūti, bet grūtības padara cilvēkus tikai stiprākus.
Nav brīnums, ka eksāmenu rezultāti mazākumtautību skolās ir zemāki. Tas nav apdāvinātības rādītājs, bet gan valodas zināšanu rādītājs- latviešu val skolotāju un sistēmas sniegums 30 gados! Nedrīkst izmantot grāmatās, un īpaši eksāmenos tik retus senvārdus, ka ne katrs latvietis zin to nozīmi... Padomju laikā izdotās pasakas latviski ir daudz saprotamāks bērniem dēļ normāliem vārdiem, kas tiek lietoti arī ikdienā. Mūsdienu grāmatu leksika ir nesaprotama pat pieaugušajam...
Skolēni tā ir pusbēda! Ko darīt ar tiem skolotājiem, kuri māca tos nabaga skolēnus ne te latviski, ne te krieviski... a velns viņu zin kādā lauzītā valodā. Tas ir ārprāts kā krievvalodīgie skolotāji tipa runā latviski! Katrā otrajā vārdā gramatiska kļūda, par stilu nemaz nerunāsim.
Sen jau bija laiks! Ja jau apsaukāties un " sprēgāt" pieaugušajiem pretī spēj vairākās valodās, spēs arī enerģiju novirzīt kam jēdzīgākam.Piem., dzimtās(patreizējie skolēni dzimuši taču Latvijā) valodas apguvei.
Nu tad tik gaidiet brīnumus !

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.