Lietotājvārds
Parole
Katram sava sāpe... Mums - demogrāfijas problēmu ietekmē, noturēt PIKC statusu.
Vispirms ir jālikvidē naudu rijošie mācību centri, kuri māca tikai teoriju un bieži vien neperspektīvas profesijas, pie tam aprij milzīgas summas valsts naudas. Tad varēs domāt par kvalitatīvu arodizglītību. Šobrīd valsts politika ir tāda - renovēsim arodskolu un tad to slēgsim, jo maz skolēnu (piemēram, tā izrīkojās ar Viesītes arodskolu). Tagad ķersies klāt vēl 3 skolām. Beigās skolas paliks tikai Rīgā. Varbūt labāk likvidēt BUTus un citus štruntus, bet viņu funkcijas uzticēt arodskolām, kurās ir labi pasniedzēji un modernas mācību bāzes?
Jā, jā viss jau redzēts iepriekš... atvieglo kritērijus, mazāk darba un nepaiet ne brīdis, kad cilvēkiem tie valdības sataisītie sudi jāsāk strebt. Pretīgi

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.