Lietotājvārds
Parole
emilija zukceva 20.01.2020. 18:54:29
labi bet ka bernu darza
Labi. Pamēģināju pati to spēli. Tomēr nepamet sajūta, ka ir kaut kāda kļūda, jo vispirms jāieliek teikuma pēdējais vārdiņš un tikai tad priekšpēdējais... Pirmie 2-3 vārdi saliekas labi, bet beigas "žagojas". Mācīt loģisku teikumu nav iespējams !
Spēlē nevar ne ierakstīt ne ievilkt pareizo variantu. Bērniem pa garlaicīgu!!!
Ne visiem latviešu bērniem padodas latviešu valodu. Manam bērnam latviešu val., nepadodas un spēle attīsta domāšanu
mazmeita 1.kl. pamēģināja. Pārāk primitīvi uzdevumi. Viņai nepatika
Teikuma beigās prasās pieturzīme. Paldies!
Tāda sajūta, ka Latvijā ir iestājies akmens laikmets un bērniem nav vecāku jeb vecvecāku , kas lasītu un rēķinātu ar bērnu no pirmām viņa dzīves dienām.... Diemžēl es aplauzos ar savu bērnu sagatavošanu skolai....viņiem bija garlaicīgi, jo visu zināja...
Kur var atrast spēli, kā iemācīties krievu valodu, skolā jāmācās, bet mūsu pilsētā krievvalodīgie tik maz un nedzird, ka grūti bērnu motivēt šo valodu mācīties.
Vēl joprojām piekasīgā 09.01.2020. 17:05:43
Prieks, ka virsraksts nu ir bez kļūdām.
Piekasīgā, nemaz nav tā, arī sākumskolas skolēniem (1. un 2.klase) labi trenēties salikt vārdus. Jāpiebilst, ka Latviešu valodas aģenturas materiāli ir paredzēti mazakumtautību bērniem latviesu valodas apguvei. Tāpēc ir OK.
Piekasīgā 09.01.2020. 11:19:56
Pirmsskolas(tā būtu pareizi)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.