Lietotājvārds
Parole
Very good! (714935509273)
Būsim godīgi un sauksim lietas īstajos vārdos- ziemas brīvlaiks viena nedēļa, pārējās -svētku dienas!
Tak vienkārši smejas par birokrātu stilu(un pelnīti smejas). Par ziemas brīvlaiku - taisnība. Būtībā brīvlaiks būtu jāpagarina par tām svētku dienām(5 laikam?), kuras tik un tā būtu brīvas. Respektīvi, brīvlaikam būtu jābūt 3 nedēlas ziemā. Un varat man ticēt, izglītības kvalitāte neciestu ne grama tādēļ. Nev arī sprotams, kādēl 9. klases eksāmenu sesija jāvelk tik gara - nedēļa starp eksāmeniem!? Priekš kam? Kas nav saturu apguvis, tas arī pa nedēļu neapgūs. Un kas devi,nus gadus ir mācījies godprātīgi, tas atpūtīsies arī pa 3 vai 4 dienām. Patiesībā tik lieku stresu rada tāda nevajadzīgi gara nēkamā eksāmena gaidīšana. Darbu labošana arī nav arguments, jo diez vai matemātikas darbus labo vēstures skolotāji, vai ne? ;) Tā ka pēdējais zvans mierīgi varētu būt nedēļu vēlāk. De facto devītie mēnesi bumbulē, izņemot eksāmena dienu un dienu pirms tā.
Kāds cilvēkiem apbrīnojams talants - vienmēr un visur atrast kaut ko negatīvu, pat plānotajā brīvdienu grafikā!
Nesaprašas 16.01.2020. 23:00:01
Un 9. klasei vasaras brīvlaiks nebūs?
SkMa>>Nesapraša 16.01.2020. 14:38:56
Bērni tiek apzagti ar to, ka viņiem piedāvā izglītību?
Nesaprašai 15.01.2020. 15:20:55
"Patiesībā" ziemas brīvlaiks ir 6 dienas, par 1 dienu vairāk nekā rudens vai pavasara.
Kāpēc katru gadu ziemas brīvlaikā mūsu bērni tiek "apzagti"? Parēķiniet, cik dienas patiesībā ir brīvlaiks (jo svētku dienas un brīvdienas jau ir brīvas)!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.