Lietotājvārds
Parole
Good game! (719036112803)
Nice work! (957308887457)
Visnotaļ pozitīvi. Augstskolas domātas, lai tālāk izglītotos, nevis lai visiem gribētājiem en masse izsniegtu diplomus tikai tāpēc, ka šie spējuši pārvarēt slinkumu un tos trīs gadus pa laikam auditorijā parādīties.
daudzbērnuMaateI 27.01.2020. 18:04:12
Tāda sajūta, ka 3 bērni ģimenē "uztaisīti", lai nemitīgi diņģētu visādas privilēģijas. Pabalsti un goda ģimeņu atlaides, nodokļu atvieglojumi utt. taču arī kādam jāatpelna. Ir citas sociālās grupas, kam arī nepieciešami atvieglojumi. Pensiju fonds ir tik niecīgs, ka pašas 3 vai vairāk bērniem varbūt pensiju nebūs un viņiem būs jāstrādā līdz nāves dienai. Ko novēlēsi saviem augošajiem bērniem? Gānīties portālos neatbilstošās tēmās?
Dārgā(ais) abcd 27.01.2020. 08:38:57
Kurā augstskolā normālam gimnāzistam grūti iekłūt? Droši vien esi prātā paknapāks un visai slinks sabiedrības indivīds, kuru tracina matemātika, fizika, kīmija, biologija, valodas,....
Izglītības Ministrijai tas sekmīgi padodas- apgrūtināt studentiem iespēju tikt pie augstākas izglītības uzkraujot dažādus pilnīkgi nevajadzīgi sarežģītus eksāmenu pārbaudijumus, kuriem grūti pari tikt ir pat ģimnāzistiem un kur nu vēl profesionālo skolu audzēkņiem, kas atnākuši iegūt profesiju un attīstīt sevi nevis mācīties bezjēdzīgu matemātiku, kas tikai traucē iegūt profesiju.
daudzbērnuMaate 24.01.2020. 15:05:27
naudu nevajadzīgo karavīru dāņu lūžņiem atrod, bet kā nosaukt neliešus, kuri noskauž pensionēties sievietei par 3 bērniem 3 gadus ātrāk, par 4 - 4 gadus ātrāk? Ko šie šķērdētāji sargās? un nevajadzīgie eksprezidenti pusmiljonu gadā izšķērdē

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.